Kapat

Dolar Kredi Kartlık


Piyasa Fiyatı :
33,18 TL

% 75 İNDİRİM

Fiyat :
8,36 TL


Dolar Kredi Kartlık Şık Görünüm Kredi Kartlarınız Güvende

Bitenekadarcıların kredi kartlarının kırılmasını zarar görmesini sert dış yüzüyle önleyecek Dolar Kredi Kartlık.

Dış yüzü dolar görünümünde olan Kredi Kartlık son derece dayanıklıdır.

Son derece şık bir görünüme sahip olan Dolar Kredi Kartlık ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kredi kartlarınız güvende, şıklığınız zirvede olacak.

Kredi kartları alışverişler esnasında gerekli olur hep. Taksit imkanları sunuyor olması önemlidir. Bir de bize bir ödeme seçeneği sunuyor olmasıyla dikkatlerimizi çeker.

Aylarca para biriktirerek almamız gereken nice eşyayı kredi kartıyla alabiliriz. Taksit seçenekleri, limit miktarları, güvenlik önlemleri ve daha pek çok konuda cezp eder bizleri.

Kredi kartları hem alışveriş açısından kolaylıklık sağlar. Hem de ödeme açısından kolaylık sağlar. Kredi kartları bu sebeple her birimizde vardır.

Kredi kartları, cebimizde çizilebilir, kırılabilir, zarar görebilir. Böyle durumlarda kredi kartlarının kullanılmasında problemler çıkar. Dolar Kredi Kartlık, yanımızda taşıyacağımız kredi kartlarının korunması için idealdir.

Problemsiz bir biçimde kredi kartlarını kullanabilmek adına korumak gerekir kartları. Chip içeren kısımlarının olduğu gibi kalması için Dolar Kredi Kartlık ile korunmalıdır kartlar.

Kredi kartları ilk olarak ne zaman ortaya çıkmıştır?

  • Günümüzün kolay ödeme şekilleri arasında belki de ilk sıradadır kredi kartları. Her bireyde bulunur. Herkesçe kullanılır. Peki, bu kadar kullanmaya alıştığımız kredi kartları ilk kez ne zaman ortaya çıkarılmıştır?
  • Kredi kartı ilk defa Amerika Birleşik Devletleri'nde ortaya çıkmıştır. 19. yüzyılın sonlarında ortaya çıkan bu kartlar, zamanlayaygınlaşmaya başlamıştır. Peki, kimdir bu kartı ortaya çıkaran kişi ya da kurum?
  • 1854 yılında bir turizm aracı olarak üretilmiştir kredi kartları. Hottel Credit Letter Company adlı bir kuruluş tarafından çıkarılmıştır.
  • Ancak günümüzdeki haliyle kredikartları ilk kez 20.yüzyılın başlarında üretilmiştir. 1914 yılında şimdilerde Mobil Oil adı verilen bir şirket tarafından üretilmiştir kredi kartı.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Dolar Kredi Kartlık" gönderilecektir.kredi kartlık kartlık dolar kredi kartlık


Dolar Kredi Kartlık Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!