Kapat

Dönünce Fonksiyon Değiştiren Saat


Fiyat :
5,90 TL


Saat + Alarm + Takvim + Termometre + Kronometre 4 Farklı Renk Seçeneği Çevir Değişsin

Bitenekadarcıların evlerini ofislerini süsleyecek Table Clock: Dönünce Fonksiyon Değiştiren Saat.

 

11-25 iş bitirmiş cmi1987
Üyelik : 07.12.2008
Bitirdiği İşler : 11-25 arası
Yorum : 127
 
süper 27.09.2009 17:25:29
 
Kendime almıştım bir tane de kız arkadaşıma aldım renk fonksiyonları göze çok güzel geliyor.Çok ideal ve kullanışlı bir ürün..

 

2 iş bitirmiş ÇARŞI_BJK
Üyelik : 06.03.2008
Bitirdiği İşler : 2
Yorum : 19
 
tavsiye 02.11.2009 14:45:35
 
genelde bu tür saatlerde dakik olmama sorunu oluyor. ancak bunlar çok dakik çalışıyor. termometresi bile milimetrik doğru ölçüyor. fiyatına göre çok üst seviye kaliteli plastiği var. tavsiye ederim.
11-25 iş bitirmiş emrebru
Üyelik : 22.12.2008
Bitirdiği İşler : 11-25 arası
Yorum : 22
 
bende kullanıyorum 02.12.2009 16:44:44
 
Bende gecen sefer almıstım ve kullanıyorum yazılar çok net alarm seside yeterli bence :) almayı düşünenler bence kaçırmasınlar :)

 

Dört değişik yönde çevirdikçe ışık ve fonksiyonu değişiyor. Her bir kenarı üzerine konduğunda otomatik olarak farklı bir fonsiyona sahip olma özelliği!

Ebatlar: 7 cm x 7cm x 4 cm

Işık çevirdiğinizde 15 saniye yanar ve sonra da söner.

3 Adet AAA ince kalem pille çalışmakta olup piller pakete dahil değildir.

  • Saat
  • Alarm
  • Takvim
  • Termometre
  • Kronometre

Her iki yöne de çevirince fonksiyon değişir. 1900 - 2100 arası takvim. Celsius (C) veya Fahrenheit (F) olarak -20 ile +50 derece arasında oda sıcaklığı ölçme yeteneği. Arka zemin ışığı mavi ve yeşil olarak çift renkli aydınlatma.

Kullanım Talimatları

1. Saat Ayarı;
Zamanlayıcı modu altında SET tuşuna basarak uygun ayarlama durumuna getirin, burada ilgili sayı yanıp sönecektir, ayarlamak için ADJ TUŞUNA basın. SAAT-DAKİKA-AY-GÜN-YIL parametrelerini sırasıyla ayarlamak için SET tuşuna art arda basın.

2. Alarm Ayarı;
Alarm modu altında SET SET tuşuna basarak uygun ayarlama durumuna getirin, burada ilgili sayı yanıp sönecektir, ayarlamak için ADJ TUŞUNA basın. SAAT alanının yanıp sönmesi için SET tuşuna basın, burada saati ayarlamak için ADJ tuşuna basabilirsiniz. DAKİKA alanının yanıp sönmesi için SET düğmesine tekrar basın, dakika ayarını yapmak için ADJ tuşuna basın. Ayarı tamamlamak için SET düğmesine üçüncü kez basın, alarm ayarı görünecek ve alarm fonksiyonu etkinleştirilecektir. Alarmı kapatmak için SET tuşuna dördüncü kez basın.

3. Zamanlayıcı Ayarı;
ZAMANLAYICI modu altında DAKİKA ve SANİYE ayarlama alanına girmek için SET tuşuna basın. Zamanı ayarlamak için ADJ tuşuna basın. Zamanlayıcı etkinleştirmek için SET tuşuna tekrar basın. Zamanlayıcı çalışırken fonksiyonu değiştirmek için ürünü döndürdüğünüzde zamanlayıcı otomatik olarak duracaktır.

4. Sıcaklık Ayarı;
Sıcaklık modu altında Santigrat ve Fahrenhayt ölcüm birimi arasında geçiş yapmak için ADJ tuşuna basın.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet Dönünce Fonksiyon Değiştiren Saat (renk seçimli) gönderilecektir.dönünce fonksiyon değiştiren saat renkli saat dijital saat


Sarı
Turuncu
Beyaz
Pembe


Dönünce Fonksiyon Değiştiren Saat Yorumları Tüm Yorumlar (7)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
28 sipariş | 69 yorum | Yorum Detay -Fiyatına göre güzel ürün
-Bitenekadar' a teşekkürler.
2 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay siparişten 2 gün gibi erken bir süre içinde elime geçti , kullanımı kolay renkleri ve değişen ekranıyla farklı bir ürün , olumsuz yanları ; alarm sesi biraz düşük.
344 sipariş | 35 yorum | Yorum Detay 4 yana çevrildikçe değişen fonksiyonu ve ışığıyla çok kullanışlı.
2 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Güzel ve kullanışlı bir saat..
17 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Daha önce 2 tane almıştım, bir tane daha aldım .çok güzel ve kullanışlı ,tavsiye ediyorum.