Kapat

Dönüşüm Diyeti - Simge Çıtak


Piyasa Fiyatı :
20,00 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Yaza Daha Fit Girebilmek İçin Altın Tavsiyler Dönüşüm Diyeti - Simge Çıtak

Dönüşüm Diyeti - Simge Çıtak

Yaza daha fit girebilmek için altın tavsiyler.

Diyet yapmayın, hızlı kilo vermeye inanmayın. Eğer beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmez ve beslenmeyi öğrenmezseniz hayatınız boyunca vicdan azabıyla yemek yersiniz. Beslenmeyi öğrenmek için vakit ayırmanın zamanı geldi.
 
Kendinizle yüzleşin!
 
Yediklerinizin farkına varın. Hemen, şimdi kendinize yanınızda taşıyabileceğiniz büyüklükte güzel bir defter alın. Bu sizin beslenme günlüğünüz olacak. Bugünden başlayarak bütün yediklerinizi ve içtiklerinizi günü gününe ve saati saatine, miktarlarıyla defterinize yazın ve bütün yeme pratiklerinizi dikkatlice inceleyin.
 
Beslenmeyi öğrenin!
 
Temel beslenme bilgisi edinmeden olmaz.
Yemekten tat ve keyif almak da insanı insan yapan özelliklerin başında geliyor.  Ancak, sağlıklı bir yaşam için yeterli ve dengeli beslenmek en önemli koşul.
 
Kendi beslenme programınızı yaratın!
 
Önemli olan hazır listelere bağlı yaşamak yerine, kendinize uygun bir programın bütün olasılıklarını kendi başınıza hesaplayabilmenizdir. Kimsenin iki hayatı yoktur; beslenme programını uyguladığınız ve sosyal yaşamınızı sürdürdüğünüz hayatlar ayrı değil, bir bütündür. Beslenme programınızı sosyal hayatınızın içine uygun şekilde yerleştirmelisiniz. Gün içinde farkındalığınızı hiçbir zaman elden bırakmayın. 
 
Bilinçli yiyin! 
 
Unutmayın, sağlıklı kilo verebilmek için besin çeşitliliği şart. Bu besinleri tüketirken mutlaka zevk almalısınız. Nasıl zevk alacağınızı bulacak olan da sizsiniz, hayal gücünüzü zorlayın.
Yaptığınız programdaki besin haklarınızı, günün ortasına geldiğinizde zihninizden geçirin ve gün bitene kadar ne kadar hakkınız kaldıysa ona göre yeme planınızı yapın.
 
Yazar adı : SİMGE ÇITAK
ISBN : 978-605-4607-18-1
Ebat : 13,5 X 21 cm
Yayın Yönetmeni: Ertürk AKŞUN
Editör : Ebru ESMEN
Kapak Tasarımı : İlknur MUŞTU
Fiyatı : 15 TL
Türü : Diyet
Sayfa Sayısı : 240
Dağıtım tarihi : 10 MAYIS 2012
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet Dönüşüm Diyeti - Simge Çıtak gönderilecektir.


dönüşüm diyeti dönüşüm diyeti simge çıtak simge çıtak diyet kitabı simge çıtak kitapları


Dönüşüm Diyeti - Simge Çıtak Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!