Kapat
Haftanın en çok satan fırsatları! Haftanın en çok satan fırsatları!

Drama Film DVD Seti 1


Piyasa Fiyatı :
57.30 TL

% 83 İNDİRİM

Fiyat :
10.00 TL


Kör Nokta Okuyucu Teklif

Bitenekadarcılar flim arşivlerini oluşturabilsinler diye Romantik Film DVD Seti.

Sevdikleriyle beraber izleyebilecekleri orjinal DVD film seti.

Tür : 128 dk.

Kör Nokta :

Özet :Fakir ve aşırı derecede iri bir genç olan Michael Oher bir kolej futbol takımına girince, kendi ve çevresindekilerin hayatı tümden değişir.

Tür : Dram, Romantik, Erotik,
 
Okuyucu :
 
Özet : 1958 yılı Almanya'sında okul çıkışı eve gitmekte olan 15 yaşındaki Michael Berg hastalanır, evine gitmesi için ona yardım eden 36 yaşındaki kadına karşı minnet duyar ve iyileşince ona teşekkür etmeye gider. Aralarında fiziksel bir ilişki başlar. Kontrolü kadının elinde olan birbirlerini tanımaya anlamaya izin vermeyen, kadının öğretici, genç oğlanın öğrenci olduğu sadece cinsellikten ibaret bir ilişkidir bu. Önce her okul çıkışını sonra yaz mevsiminin gelmesiyle her gününü kadının yanında geçirmeye başlayan genç, kadına tutkuyla bağlanmıştır. Hanna'nın çocuktan kendisine kitap okumasını istemesiyle aralarındaki ilişki yeni bir boyut kazanır. Artık Michael okuyucu, Hanna ise dinleyicidir. Kitap okumak birinci sıraya cinsellik ise ikinci sıraya yerleşmiştir. Sadece adını bildiği, kitaplar okuduğu ve seviştiği kadına aşık olan genç, evin dışında da beraber vakit geçirebilecekleri hafta sonu şehir dışı gezileri bile planlar. Ama bu rüya günler tramvayda kondüktör olarak çalışan Hanna'nın ofise terfi etmesiyle son bulur. Ofiste çalışmak istemeyen Hanna, gence haber bile vermeden ortadan kaybolur.
 
Süre : 124 dk.
 
 
Tür : Drama, Romantik,
 
The Proposition (Teklif)
 
Özet :Avustralya yapımı film tür olarak western drama. Avustralya’nın uçsuz bucaksız çöllerinde geçen bir intikam,kan davası hikayesi. kanun kaçağı burns kardeşlerin kasaba halkı ve polislerle olan mücadelesi ve bu mücadele sonunda bir polis şefinin hayatından kesitler anlatılmaktadır.
 
Süre : 1. 39 dk
 
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Drama Film DVD Seti 1 (3 Adet Film) gönderilecektir.
 

 


drama dvd seti drama film drama film dvd drama dvd drama film dvd seti film seti


Drama Film DVD Seti 1 Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!