Kapat

Drama Film DVD Seti 2


Piyasa Fiyatı :
60,00 TL

% 58 İNDİRİM

Fiyat :
24,90 TL


Drama Film DVD Seti 2 Okuyucu Çingeneler Zamanı Kızgın Damdaki Kedi

Bitenekadarcılar flim arşivlerini oluşturabilsinler diye Drama Film DVD Seti.

Sevdikleriyle beraber izleyebilecekleri orjinal DVD film seti.

 
Film Adı : Okuyucu  
 
Tür : Dram, Romantik, Erotik,
 
Süre : 124 dk.
 
Özet : 1958 yılı Almanya'sında okul çıkışı eve gitmekte olan 15 yaşındaki Michael Berg hastalanır, evine gitmesi için ona yardım eden 36 yaşındaki kadına karşı minnet duyar ve iyileşince ona teşekkür etmeye gider. Aralarında fiziksel bir ilişki başlar. Kontrolü kadının elinde olan birbirlerini tanımaya anlamaya izin vermeyen, kadının öğretici, genç oğlanın öğrenci olduğu sadece cinsellikten ibaret bir ilişkidir bu. Önce her okul çıkışını sonra yaz mevsiminin gelmesiyle her gününü kadının yanında geçirmeye başlayan genç, kadına tutkuyla bağlanmıştır. Hanna'nın çocuktan kendisine kitap okumasını istemesiyle aralarındaki ilişki yeni bir boyut kazanır. Artık Michael okuyucu, Hanna ise dinleyicidir. Kitap okumak birinci sıraya cinsellik ise ikinci sıraya yerleşmiştir. Sadece adını bildiği, kitaplar okuduğu ve seviştiği kadına aşık olan genç, evin dışında da beraber vakit geçirebilecekleri hafta sonu şehir dışı gezileri bile planlar. Ama bu rüya günler tramvayda kondüktör olarak çalışan Hanna'nın ofise terfi etmesiyle son bulur. Ofiste çalışmak istemeyen Hanna, gence haber bile vermeden ortadan kaybolur.
 
Film Adı : Çingeneler Zamanı   
 
Tür :  Dram, Fantastik, Gizem, Komedi, Suç
 
Süre : 138 dk.
 
Özet :Perhan , hayatını babaannesiyle birlikte geçirmektedir. Çingelerin içinde ve onlara has bir hayat tarzıyla yaşamakta olan Perhan , kız kardeşininde aşık olmasını tanık olmaktadır. Perhanın çok özel bir yeteneği vardır. Çok yoğunlaştığı zaman nesneleri yerinden hareket ettirebilmektedir. Bu olaya tanıklık eden ahmet bundan faydalanmak ister ve onu ailesini terkedip beraberce şehirde yaşamaya ikna eder. Artık kendini yer altı dünyasının bataklığında bulmuştur ve buraya tek bir sebeple katlanmaktadır. Sevdiği kızla para kazanıp evlenebilmek için.. Ve bacağından sakat olan kız kardeşinide şehirde bulma umudu taşımaktadır.
Emir Kusturica , tüm dünyaca tanınmasına neden olan film çingene diliyle çekilmiş ilk film olma özelliğinide taşımaktadır. Ve bir çok ödül kazanmıştır.
 
Film Adı : Kızgın Damdaki Kedi
 
Tür :Dram
 
Süre : 108 dk.
 
Özet : Oscar’a yedi dalda aday gösterilen, yalan dolan, rekabet ve riyakârlıktan felce uğramış Güneyli bir ailenin etkileyici, duygusal gerilimlerle dolu ve sürükleyici hikâyesi, Elizabeth Taylor’ın tutkulu, seksi “Kedi” Maggie yorumuyla ve Paul Newman’ın alkolik, iktidarsız, ilgisiz ve itilmiş koca Brick rolüyle zihinlere kazındı.
 
Drama Film DVD Seti 2 Set İçeriği :
  • Okuyucu
  • Çingeneler Zamanı
  • Kızgın Damdaki Kedi
 
 
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda "Drama Film DVD Seti 2'den (3 Adet Film)" gönderilecektir.
 


drama dvd seti film seti


Drama Film DVD Seti 2 Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!