Kapat

Durex Prezervatif Extra Safe 12Li
Durex Prezervatif Extra Safe 12Li

86 yılı aşkın engin tecrübesi ile en kaliteli prezervatifleri sizler için tasarlayan Durex, ekstra güvenli prezervatif ile istenmeyen gebelik riskini tamamen ortadan kaldırıyor. Diğer prezervatiflere göre daha kalın doğal kauçuk lateksten üretilmiş olan Durex Ekstra Güvenli kondom, laboratuvar ortamında uzmanlar tarafından üstün koruma sağlamak için tasarlandı. Kalın yapısına rağmen üstün seviye şeffaflığı ile ten hissini kaybetmenizin önüne geçen ekstra güvenli prezervatif ile partnerinizle özel ve eşsiz dakikalar geçirebilirsiniz.

Durex ekstra korumalı kondom, mükemmel koruma sağlamanın yanı sıra maksimum kayganlaştırıcı kremi ile cinsel hazzı benzersiz bir keyif haline dönüştürüyor. Özel yöntemlerle üretilen ekstra korumalı kondom, hoş kokusu ile daha romantik bir cinsel ilişki yaşamanızı sağlarken, partnerinizin de size duyduğu isteği güçlendiriyor. Durex ekstra güvenli prezervatif sayesinde tüm gece boyunca huzur dolu bir şekilde değişik fanteziler deneyebilir; partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Klinik olarak etkisi ispatlanmış olan ekstra güvenli kondom, uzun gecelerinizde en büyük yardımcınız oluyor. Maksimum yoğunluktaki kayganlaştırıcı jeli ile tutkunuzu ilişki boyunca kaybetmemenize olanak tanıyan ekstra korumalı kondom, bulaşıcı hastalıklara karşı korunmanızı da sağlıyor

Dünya çapındaki kalite standartları ile milyonlarca kişinin güvenini kazanmış olan Durex ekstra korumalı prezervatif, kolay takılabilir rezervuar ucu ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Yoğun kayganlaştırıcı kremi ile cinsel ilişkinizin daha rahat geçmesini sağlayan ekstra korumalı prezervatif ile sorunsuz bir cinsel birleşim yaşayabilirsiniz. Daha fazla kalınlığı ile standart prezervatiflerden daha etkili ekstra korumalı prezervatif ile korkularınızı bir kenara bırakarak, sadece aldığınız keyfe yoğunlaşabilirsiniz.
Durex Prezervatif Extra Safe 12Li Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!