Kapat

Duvar ve Kapıya Uyan Kanca 2li


Piyasa Fiyatı :
10,44 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
6,90 TL


Duvar ve Kapıya Uyan Kanca 2li Duvar Delme ve Çivi Derdine Son Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir Sade ve Dekoratif Tasarım

Bitenekadarcılar mutfak, banyo ve giyim odalarınız da düzenleyici işlevi ile daha fazla kullanım alanı yaratan Duvar ve Kapıya Uyan Kanca 2li.

Duvar ve Kapıya Uyan Çelik Askı'nın en büyük özelliği; askıya ihtiyaç duyulan bütün alanlarda delme ve çivi derdi olmadan pratik bir şekilde takılır ve kolay bir şekilde çıkarılır.

Duvar ve Kapıya Uyan 2li Kanca  pratik kullanımı sayesinde çıkarıldıktan sonra kapılara zarar vermez.

Paslanmaz çelikten üretilmiştir nem ve rutubetten etkilenmez, banyo ve mutfak gibi nemli ortamlarda kullanım rahatlığı sağlar.

Duvar ve Kapı Askısı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde istenilen aralıklar da ayarlanarak giysilerinizi buruşturmadan asmanızı sağlar.

Banyolarda bornoz ve havluları asarak kurutmak veya askıların yetmediği alanlarda mont ve kabanları asmak için alternatif alanlar yaratır.

Sade tasarımı sayesinde evinizin dekorasyonunda hoş bir görünüm sağlar.

Paslanmaz Çelik Kapı Askılığının Özellikleri:

  • Paslanmaz Çelik.
  • Banyo, Mutfak ve Odanızda Kullanım İmkanı.
  • 1 pakette 2 adet Paslanmaz Çelik Kapı Askılığı bulunur.
  • Ağırlık: 65 g
  • Paket ağırlığı : 0,5 kg

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Duvar ve Kapıya Uyan Kanca 2li" gönderilecektir. duvar askısı pratik askı kapı askısı çelik aşkı çelik kanca


Duvar ve Kapıya Uyan Kanca 2li Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!