Kapat

Duvarda ve Tavanda Gidebilen Şarjlı Araba!


Fiyat :
34,90 TL


Yılbaşına Özel Kumandasında Şarj olur Yerçekimine Meydan Okur Düz Duvara Tırmanır, İner

Bitenekadarcılar için yılbaşına özel inanılmaz bir gadget araba!  Bu arabanın yaptıklarına inanamayacak ve sevdikleriniz çok şaşırtacaksınız! Çok ama çook eğlenceli !!!


Araç, düz gittiğinde ön farlar, geri gittiğinde geriler, sola döndüğünde ön ve arka sol, sağa döndüğünde ön ve arka sağ yanmaktadır.

Oynama Süresi: 8-10 dakika
Şarj Süresi: 20-40 dakika
Araba Bataryası: 3.7V 200 mAh Li batarya
Uzaktan Kumanda Bataryası: 6 Adet AA Kalem pil Pakete Dahildir.

Arabayı şarj etmek için arabanın arkasındaki düğme OFF pozisyonunda olmalıdır.

Crawl pozisyonu, yerde kullanmak için uygundur.

Climber pozisyonu ise, duvarda ve tavanda kullanmak için seçilmelidir.

Duvar ve tavanda kullanmak için zeminin düz ve pürüzsüz olması çok önemlidir. Pürüzlü zeminlerde araç hava geçirebileceği için düşme ihtimali bulunmaktadır.

Örneğin: Saten boya kaplı yüzeyde sorunsuz gitmekte, ancak düzlenmemiş zeminlerde sorun yaşanmaktadır.

Ürün Ebatları:
12cm x 4cm x  7cm

Ürün Renkleri:
Bu üründe mavi, siyah ve kırmızı olmak üzere 3 renk alternatifi bulunmaktadır. Renk seçimini siparişinizin son aşamasında karşınıza gelecektir. Ayrıca mesaj yazmanıza ve/veya email göndermenize gerek yoktur. Her modelden belli miktarda stok vardır ve stok bittiğinde sistem otomatik olarak o modelin satışını kesecektir.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Bu ürün kargoya 25 Aralık 2008 Perşembe günü verilecektir.
 Kırmızı
Siyah
Mavi


Duvarda ve Tavanda Gidebilen Şarjlı Araba! Yorumları Tüm Yorumlar (16)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
100 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
29 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay İlk etapta başarılı bir performansı vardı ancak, kullanıldıkçkısa bir süre sonra tavanda ve duvarda duramamaya(gidememeye) başladı.
56 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay teşekkürler hadi bakam hayırlısı alabileceğim başka bi ürün daha bulmuş oldum saolasın bk hoş bişi
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay taksit Neden taksit yok,taksit olsa çok iyi olacak.Bizler çalışan insanlarız başka alışverişlerimizde oluyor bu tür şeylerde de taksit olduğu zaman alım yapmamız kolaylaşıyor.
94 sipariş | 216 yorum | Yorum Detay Taksit BK iyi ki taksit yapmıyorsun, taksit yapsaydın kesin bu yılı çıkaramazdım :))
Bu arada arabanın sayfada dolaşması çok hoş olmuş tebrik ederim.
7 sipariş | 37 yorum | Yorum Detay çocuklara yılbaşı eğlencesi veledin yüzündeki gülümsemeye değecek bir şey gibi duruyor,eline geçince zaiyat fazla olmasa keşke...