Kapat

Horlama Önleyici Bant - Easy Breathe


Piyasa Fiyatı :
18,30 TL

% 62 İNDİRİM

Fiyat :
6,90 TL


Horlama Önleyici Bant - Easy Breathe Daha Rahat Uyku Etkinliği Bilimsel Kanıtlanmıştır

Bitenekadarcılar uyurken horlama ve nefes tıkanıklığımı yaşıyorsanız Easy Breathe Horlama Önleyici Bant size göre

Easy Breathe Horlama Önleyici Bant uyurken burun kanallarınızın kapanmasını engelleyerek daha rahat nefes almanıza yardımcı olur

Horlama probleminizi en aza indirerek rahat bir uyku çekmenizi sağlar

Etkinliği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Tüm dünyada satış rekorları kıran, başarılı bir üründür.

Hava yolunu genişletme özelliği sayesinde, uyku esnasında burun tıkanıklığınızı giderir ve böylece uyku kaliteniz artmış olur.

Peki, Horlama Nedenleri Nelerdir?

Yapılan araştırmalara göre orta yaş ve üzerindekilerde boğaz daralma gösterir ve bu da horlamaya neden olabilir. Stres ve yorgunluk da horlamayı tetikleyici unsurların başında gelmektedir. Alkol ve sigara kullananlarda da daha sık görüldüğü kanıtlanmıştır. Tabii bir de kilo problemi olanlarda zayıf insanlarımıza göre daha sık rastlanır. Uyuma pozisyonunuz da zaman zaman horlamanıza neden olabilir. Dar boğazın horlamayla ilgisinden bahsettik, işte bu yüzden erkekler kadınlara oranla horlamaya daha yakındır.

Horlamanın zararları nelerdir?

Tabii ki hayır. Horlama nedeniyle kalitesiz hal alan uyku, kişiyi ertesi gün fazlasıyla etkileyecektir. Daha sinirli, yorgun ve algı dağınıklığı yaşayan biri haline geliyorsa bunun belki de en büyük nedenidir. Hipertansiyona ve beraberinde de kalp hastalıklarına dolaylı yoldan sebep olduğu ve kalp krizine kadar gidebilecek risk taşıdığı bilimsel olarak da ispatlanmıştır.

Horlama Önleyici Bant - Easy Breathe Paket İçeriği:

  • 10 adet Bant (Her bant tek kullanımlıktır)

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet ”Easy Breathe Horlama Önleyici Bant” gönderilecektir.easy breathe horlama önleyici bant horlama önleyici bant - easy breathe horlama önleyici bant


Horlama Önleyici Bant - Easy Breathe Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!