Kapat

Eğlenceli Zift Varili


Piyasa Fiyatı :
9,90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
5,90 TL


Eğlenceli Zift Varili Eğlencelere Ortam Hazırlar

Bitenekadarcılar dökülmüş zift görüntüsü, özellikle ofislerde önemli belgelere zarar gelmesi korkusuyla eğlencelere ortam hazırlayacak bir ürün Eğlenceli Zift Varili.

Evlerde ve ofislerde çoğu zaman vakti daha eğlenceli geçirmek amacıyla yapılır şakalar. Bu sebeple pek çok şaka ürünü satılmaktadır.

Bu ürünle kullanılarak şakalar yapılır. Eğlenceli bir ortam oluşturulur.

Kahkahalar artar, insanlar mutlu olur. Bu sebeple şakalar sevilir.

Eğlenceli bir ortam oluşturmak içinse şakalar birebirdir. Şaka denildiği zaman ise Eğlenceli Zift Varili ilk akla gelen olacaktır.

Eğlenceli Zift Varili, Türkiye’de yeni, yeni yaygınlaşmaya başlayan bir üründür. Bu sebeple oldukça dikkat çekmektedir.

Evlerde, ofislerde şaka amaçlı kullanılır.

Zift varili görüntüsüne sahiptir. Varili ters çevirdiğinizde ise adeta gerçek zift dökülüyormuş gibi bir görüntü elde edersiniz.Bu durum, çoğu zaman gerçekçi görünmesiyle pek çok bireyin paniğe kapılmasına yol açar.

Ayrıca Eğlenceli Zift Varili temizliğine özen gösteren her bireyin evinde kahkahalı ortamlar hazırlamak için birebirdir.

Eğlencenin yeni bir versiyonu ile tanışmak için hazır olun. Eğlenceli Zift Varili, kısa zaman içerisinde sizi kendisine hayran bırakacaktır.

Masa üzerine ya da halıların üzerine dökülmüş zift görüntüsüyle herkesi çileden çıkarabilir, eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Eğlenceli Zift Varili ürününü elinizden bırakamayacaksınız.

Eğlenceli Zift Varili, hafiftir ve kolayca taşınabilir. Bu sayede her yere götürebilirsiniz. Herkese dilediğiniz şakayı yapabilmenize yardımcı olur.

Zift nasıl yapılır?

  • Her asfaltın vazgeçilmez öğesidir zift. Kokusuyla, simsiyah görüntüsüyle son derece tanıdık olan bu madde nasıl üretilir peki?
  • Taş kömürü, linyit, odun ve ham petrolden üretilir zift. Bu dört madde ısıtılır, sonrasında damıtılır.
  • Bu şekilde bu siyah, yapışkan atık madde elde edilir. Soğuk ortamda serttir ve oldukça kolay bir şekilde kırılabilir zift. Vücut sıcaklığında yumuşar. Kaynar su içerisinde tamamen erimektedir. Ve kokusu herkesin bildiği gibi son derece belirgindir.
  • Zift yapımında önce taş kömürü, linyit ve odun damıtılır. Bu sayede katran elde edilir.
  • Sonra katran maddesi de damıtılarak belirli organik maddeleri ayrıştırılarak zift elde edilmektedir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Eğlenceli Zift Varili" gönderilecektir.

 eğlenceli zift varili


Eğlenceli Zift Varili Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!