Kapat

Egzersiz Spor Aleti: Wonder Core Smart


Piyasa Fiyatı :
149,90 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
99,90 TL


Egzersiz Spor Aleti: Wonder Core Smart Vücudunuzun Tüm Bölgelerini Tek Bir Alet ile Çalıştırın Formda Kalmanın Yeni ve Hızlı Yöntemi Karın Kası, Kol, Bacak, Göğüs ve Birçok Bölge İçin

Bitenekadarcılar formda kalmak veya kilo vermek için spor salonlarına defalarca para harcamanıza gerek kalmadan evinizin rahatlığında kullanabileceğiniz Egzersiz Spor Aleti: Wonder Core Smart.

Wonder Core Smart Profesyonel Spor Aleti ile istediğiniz gibi forma girin ve hızlı şekilde vücudunuzu şekillendirin.

Wonder Core Smart’ın zorluk seviyesi ayarlanabilir basit kullanım sağlayan kollarıyla egzersizinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Wonder Core Spor Aleti’nin sağ ve solda bulunan birbirinden bağımsız hareket edebilen kollarının kullanım kolaylağını keşfederek 8 farklı vücut hareketiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Spor Aleti: Wonder Core Smart’ın mucizevi kollarıyla isterseniz bacak veya kol, isterseniz her ikisini birden dilerseniz de tüm vücudunuzu kullananarak farklı birçok egzersiz hareketiyle çalışabilirsiniz.

Siz mekik çekerken artık bir yardımcıya ihtiyaç duymayacaksınız.

Profesyonel Spor Aleti Wonder Core Smart mucizevi özelliği sayesinde adeta yardımcı antrenörle çalışıyor hissine kapılacaksınız.

Kollar sayesinde sırtınızdan yukarı doğru hareket etmenizin ve daha uzun süre egzersiz yapabilmenin kolaylığını yaşayacaksınız.

Genç, yaşlı, kadın veya erkek, herkese uygun tasarımıyla evinizin vazgeçilmezi olacak olan Wonder Core Smart ile hem eğlenip hem de sıkılaşmanın keyfine varacaksınız.

Wonder Core Smart kullanmaya başladıktan sonra istenmeyen yağlı bölgelere sonsuza kadar elveda diyeceksiniz.

Bacak hareketleriyle baldırınızı çalıştıracaksınız, sonra da karnınızı tamamen sıkılaştırmak için köprü egzersizi yapabilirsiniz.

Diğer spor aletlerinden farklı olarak Smart Wonder Core Spor Aleti az yer kaplayan ve kolaylıkla kurulumu yapılan bir ürün görüntüsündedir.

Bu sebeple özellikle evinde yer sıkıntısı çeken ve spor yapma problemi çekenler için bir mucize olarak görülüyor.

Spor yapma olanaklarını arttıran Egzersiz Aleti özellikle evlerde dar alanlarda spor yapmayı isteyenler için mükemmel bir üründür.

Wonder Core Smart Paket İçeriği:

  • 1 Adet Wonder Core Smart Profesyonel Spor Aleti

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Egzersiz Spor Aleti: Wonder Core Smart" gönderilecektir. bisiklet mekik karın kası egzersiz spor aleti şınav bacak kası göğüs kası omuz kası ön kol arka kol wonder core smart


Egzersiz Spor Aleti: Wonder Core Smart Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!