Kapat

Ejderin Aşkı – G.A. Aiken


Piyasa Fiyatı :
18,00 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Kitap sevenler için Ejderin Aşkı – G.A. Aiken

İnsana dönüşebilen ejderhaların tutkulu aşk oyunlarıyla alev alacaksınız.Kalbi bir ejderhaya, şehvetiyse kibirli bir şövalyeye aitti. Bir gün bunların bir araya gelebileceğini kim hayal edebilirdi ki?
Despot ağabeyini öldürmenin peşindeki Kanlı Annwyl, kaderin onu sürüklediği olayların ortasında aşkı ve tutkuyu keşfediyor.

***
Kanlı Annwyl gibi bir lakaba sahip olmak, kadın bir savaşçı için de olsa, hiç kolay değildir. Erkekler ya korkuyla titrer ya da saygıyla selam verir.
Ama arada sırada bir erkekle, Yok edici Feraghus’la konuşabildiği gibi konuşabilmeyi arzulamaktadır. Fakat ne yazık ki Fearghus bir ejderhadır. Büyük, pullu ve ölümcül. 
Fearghus’un onu savaş için eğitmek üzere ayarladığı sert, küstah şövalyeye karşı uyanan duygularından çok farklı bir şekilde, Annwyl onunla kendini güvende hisseder. Günlerini onu vahşi, kuvvetli bir arzuyla dolduran adamla dövüşerek, gecelerini ise bir köyü sadece nefesiyle yıkabilecek sihirli bir varlıkla geçirerek harcayan Annwyl, hayatın daha da garipleşemeyeceğinden emindir.

Ama yanılıyordur...

Kitabın Adı: Kanlı Kumpas

Yazarın Adı: Steve Hamilton

Orjinal Adı: A Cold Day in Paradise

Çeviri: İsmail Kalkan

Editör: Merve Süzer

Kapak Tasarım: Selim Büyükgüner

Türü:  Polisiye-Gerilim

Ebat:  135 X 210

Sayfa Sayısı: 303 sf

BARKOD 9786055358006

Baskı: Ekim 2011

ISBN 978-605-5358-00-6

 1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet "Ejderin Aşkı"  G.A. Aiken kitabı gönderilecektir.kitap roman gözyaşı ejderin gözyaşı


Ejderin Aşkı – G.A. Aiken Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!