Kapat
Elbise Dolabı Portatif Organizatör

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcılar kıyafetlerini, ayakkabılarını, ve hatta kitap, aksesuar vb. gibi eşyalarını tüm mekanlarda en kompakt ve pratik şekilde organize edebilsinler diye!

Arkası kapalı, gözlerden oluşan dolap içi düzenleticisi sayesinde, dolaplarınız artık daha düzenli duracak. Dikey tasarımı ve farklı sayıdaki raf seçenekleri sayesinde dolabınıza uygun organizatörü seçme imkanı.

Üzerindeki cırt bantalar sayesinde, kolay asılabilme imkanı.  Cırt bantlar 6 cm çapına kadar rahatlıkla monte edilebilmektedir.  Ürün üst bölümü, sert ve sağlam levha kontraplak üzeri kumaş kaplı. Ara bölmeler, üzerine desen rengine uygun tela kaplı, sert mukavva.

Kullanılmadığı zamanlarda katladığınızda
yüksekliği sadece 5 cm olacaktır.


Model ve raf sayısı seçiminizi siparişinizin son aşamasında yapabilirsiniz. Ayrıca e-mail göndermenize yada açıklama yazmanıza gerek bulunmamaktadır.

5 li Ebatları:
29 x 29 cm
Açık Halde Uzunluk: 88 cm
Kapalı Halde Uzunluk: 5 cm

4 lü Ebatları:
29 x 29 cm
Açık Halde Uzunluk: 72 cm
Kapalı Halde Uzunluk: 4 cm

3 lü Ebatları:
29 x 29 cm
Açık Halde Uzunluk: 53 cm
Kapalı Halde Uzunluk: 3 cm

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 4
Bu ürün kargoya 20 Ağustos 2009 Perşembe günü verilecektir.

 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Haftanın fırsatları köşesinden ürün almadan önce Ana Sayfadaki 2 üründen birini aldıysanız aynı gün içerisinde yapacağınız 2. alışverişinizde 1.5 TL ilave kargo ödersiniz (Bedava kargolu ürünler hariç), 2. ve 3. fırsata kargo ödemezsiniz. İlk alacağınız ürün fırsat köşesinden olsa da yine aynı gün yapacağınız 2. ve 3. alışverişler de aynı avantajlara sahiptir.

Özet olarak sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Model 1 - 5 li
Model 2 - 5 li
Model 3 - 5 li
Model 4 - 5 li
Model 5 - 5 li
Model 6 - 5 li
Model 7 - 5 li
Model 1 - 4 lü
Model 2 - 4 lü
Model 3 - 4 lü
Model 4 - 4 lü
Model 5 - 4 lü
Model 6 - 4 lü
Model 7 - 4 lü
Model 1 - 3 lü
Model 2 - 3 lü
Model 3 - 3 lü
Model 4 - 3 lü
Model 5 - 3 lü
Model 6 - 3 lü
Model 7 - 3 lü


Elbise Dolabı Portatif Organizatör Yorumları Tüm Yorumlar (15)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
41 sipariş | 36 yorum | Yorum Detay fena değil
28 sipariş | 28 yorum | Yorum Detay Stok fazlası galiba Sadece belirli modeller kalmış, bunlar satılmadan kalanlar anladığım kadarıyla. Ben 5 raflısını aldım çok memnunum.
17 sipariş | 22 yorum | Yorum Detay sadece 3 raflı olanı var 5 raflı olanı da eklense iyi olur
12 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay tşk @ burc
ve
@meyhaneci

teşekkürler arkadaşlar, ikinizde çok yardımcı oldunuz ;-)
73 sipariş | 25 yorum | Yorum Detay piyade297 ye cevap... piyade297

bu tip organizatörler standart boru ölçüleri ile uyumlu, cırt bantlar sayesinde kayma riski pek olmuyor. Ben gardrobumda ve ayakkabılık olarak kullandığım alana taktırdığım rustikte çok rahatlıkla kullanıyorum. İki cırt ucu birbirine tam oturacak şekilde tutturulabileceğiniz her mekanda kullanılabilir bence. Eğer tercihiniz dolapsa çok uygun.

Kapı arkası için bu model uygun değil, derinliği olduğu için kullanmak zor olur ve dengede durmaz, bunun için piyasada mevcut kapı arkası için tasarlanmış düz organizatörleri tercih etmelisiniz.

Dikkat edilmesi gereken kısım boy ölçüsü. Zaten bunun için seçenekler sunulmuş eğer gardorpta kullanmayı düşünüyorsanız dolap ölçünüze göre almanızı tavsiye ederim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.