Kapat

Elbise Şeklinde Vücudu Saran Korse


Piyasa Fiyatı :
35,60 TL

% 27 İNDİRİM

Fiyat :
25,90 TL


Elbise Şeklinde Vücudu Saran Korse Bayanların Kendini Daha İnce Hissetmelerine Yardımcı Olur Bel Basen ve Kalça Da Önemli Ölçüde Sıkı Görünüm Sağlar

Bitenekadarcılar saniyeler içerisinde incecik bir görünüme kavuşabilsinler diye Elbise Şeklinde Vücudu Saran Korse.

Bayanların şikayet ettiği bel, basen ve kalça bölgesi için ideal olan Vücudu Saran Korse terletmez ve rahat bir kullanım sağlar.

Daha ince bir görünüme kavuşmanız için idealdir. Daha ince ve daha fit görünmek isteyen bayanlar için mükemmel bir Korse.

Elbise Şeklinde Vücudu Saran Korse vücudu sararak, çok daha güzel bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Elbiselerinizin altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kolayca giyilip çıkartılabilir ve elbisenizin altında belli olmaz.

Sıradan birçok korse gibi sizi boğucu şekilde sıkmaz.

Korse Kullanımı:

  • Korseler, daha ince görünmeye yardımcı olan ürünlerdir. Özellikle bayanlar için kurtarıcı niteliktedir.
  • Ancak korseler de doğru kullanılmaması sonucu sıkıntılı durumlara neden olabilirler. Bu sebeple korse kullanırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar mevcuttur.
  • Öncelikle korseleri kendinize uygun bedende seçmeniz gereklidir. Aksi takdirde vücutta görünüş bozuklukları ortaya çıkabilmektedir.
  • Korse kullanım süreleri de oldukça önemlidir. Korseler vücut hareketi esnasında daha fazla terlenmesini sağlar. Bu durum, uzun süreli korse kullanımı akabinde mantar oluşumlarına neden olabilir.
  • Mantar oluşumu ise kötü koku oluşumunun yanında, sağlık problemlerini de beraberindegetirebilir.Bu sebeple korseler temiz tutulmalı, belli sürelerde çıkarılmalıdır.
  • Ayrıca korseler, vücutta daha ince görünmesi istenen bölgelere yönelik olarak alınmalıdır. Bel çevresindeki fazlalıklarından şikayet eden bir bayan, o bölge için üretilmiş korselerden kullanmalıdır.

Elbise Şeklinde Vücudu Saran Korse Renk:

  • Siyah

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Elbise Şeklinde Vücudu Saran Korse" gönderilecektir.korse elbise şeklinde vücudu saran korse vücudu saran korse


Elbise Şeklinde Vücudu Saran Korse Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!