Kapat

Emzirme Minderi (Kargo Bedava)


Fiyat :
29,90 TL


En güzel Hediye! 5 Farklı Model

Bitenekadarcı anneler ve anne adayları için benzersiz ve çok işe yarayacak emzirme minderleri!

Hertür ortamda hem siz hem bebeğiniz çok rahat edecek!

Üstelik  kaliteli ve kullanışlı!

Bebek bekleyen anne adayları için benzersiz bir hediye!

Dış Kumaşı : %100 pamuk (Yıkanabilir)

Dolgu Malzemesi : Silikon Elyaf

Yerli Üretim

MyPillow beslenme, egsersiz ve oyun zamanı boyunca bebeğinizi desteklerken ilk yılda gerçekleştireceği motor gelişimlerde ona yardımcı olur.

2 ay ve üzeri sırtüstü MyPillow' u bebeğinizi yatar pozisyonda desteklemek için kullanın. Çevresini tanıyıp hafızasını güçlendirilmesi için biraz destekle olan biteni görmeye ihtiyacı var. Besledikten sonra bebeğinizi yatar pozisyonda MyPillow ile desteklerseniz reflu riski de azalacaktır.

3 ay ve üzeri karınüstü Pediatristler bebeklerin her gün 30 dakika karınları üzerinde olmalarını öneriyorlar. Karın üzerinde oyun oynamak ve egsersiz yapmak bebeklerin emeklemek için ihtiyaç duydukları üst gövde kaslarının gelişimine yardımcı olur. MyPillow ile bebekler yüzüstü de çok rahat.

6 ay ve üzeri oturma Bebeğinizin gövde kasları gelişmeye başladığında MyPillow' u desteklemek için kullanın ve böylece oturmayı öğrenmesine olanak sağlayın. Önüne birkaç oyuncak ve kendini görebileceği bir ayna yerleştirin ve izleyin.

Neden MyPillow?
MyPillow' u tek elinizle belinize geçirip bebeğinizin emzirme için doğru yere yani göğüs hizanıza gelmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

MyPillow' u kullanırken başkalarının yardımına ihtiyaç duymazsınız, bir elinizde bebeğinizi taşırken bile!

MyPillow yumuşak formu ile bebeğinize takıp anne kucağı gibi güvenli ve rahat bir ortam, anneye de yorulmadan yani dilediği kadar uzun süreyle emzirebileceği ergonomiyi sunar.

MyPillow siz bebeğinizi beslerken yanlış duruş, hareketsiz kalma veya uzun süreli güç harcama nedenleriyle oluşabilecek sırt ve kol bölgesi kas gerginliği ya da ağrılarına son verir, sağlığınızı korur.

MyPillow hem emzirme hem de biberonla besleme sırasında ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı ve güvenliği sunar.

MyPillow herhangi bir oturma biriminde hatta yatarken bile güvenle kullanılabilecek şekilde tasarlandığı için özel bir emzirme koltuğuna olan ihtiyacınızı da ortadan kaldırır.

Bebekler emzirme sürecinde anneleri ile doğal olarak geliştirdikleri duygusal bağı MyPillow sayesinde biberonla beslenirken babaları ile de sürdürebilirler.

MyPillow' e verilen yıkama talimatları doğrultusunda çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

MyPillow diğer MyCey ürünleri gibi annesinin bebeği Ceyla' yı büyütürken yaşadığı sorunlardan ortaya çıkan bir ürün olduğu için hayatınızın bu en özel döneminde size ihtiyaç duyduğunuz desteği sorunsuz bir şekilde sağlar.

Bebeğinizi MyPillow dahil hiç bir yastık veya minder ile yalnız bırakmayın. Uyurken kesinlikle yastık veya minder ile uyutmayın.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.

 Greenpetitt
Pinkbunny
Pinkmix
Purplepetitt
Yellowpetitt


Emzirme Minderi (Kargo Bedava) Yorumları Tüm Yorumlar (7)
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat 38 TL + Kargo
http://www.bebekceyiz.com/productDetail.aspx?lngProductID=485


39.9 TL + Kargo
http://www.e-bebek.com/emzirme_yastigi/mycey/vib_emzirme_besleme_ve_destek_minderi/MYC-80642
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Son Derece Faydalı Bir Ürün... Muhakkak Almanızı Tavsiye Ediyorum.Bebeği Devamlı Olarak Kucakta Tutmak Zorunda Olan Annelerde Kısa Bir Süre Sonra Bel Ağrıları ve Kol Ağrıları Oluşmaya Başlıyor.Kardeşimde de Bu Yorgunluk Belirtileri Başladığı An Aldık Birtane ve İnanılmaz Rahatlatıcı Bir Ürün.

Bunun Yanında Bebeği Düzgün Tutmayı Beceremeyenlere de Kolaylık Sağlıyor.

Buarada Ben Aynı Marka Aynı Ürünü 39 TL Ye Almıştım.Fiyat Burda Gayet İyi.
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay fiyat 38 TL + Kargo
http://www.bebekceyiz.com/productDetail.aspx?lngProductID=485


39.9 TL + Kargo
http://www.e-bebek.com/emzirme_yastigi/mycey/vib_emzirme_besleme_ve_destek_minderi/MYC-80642
13 sipariş | 298 yorum | Yorum Detay @ fiyat kaydı @ Emzirme Minderi (Kargo Bedava)
29,90 TL
+ 0,00 TL Kargo*
(KDV Dahil )
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Ürün Bilgisi Dış Kumaşı : %100 pamuk (Yıkanabilir)
Dolgu Malzemesi : Silikon Elyaf
Yerli Üretim

Saygılarımızla
Bitenekadar.com