Kapat

Ense Tipi Ultra-Konforlu Stereo Bluetooth Kulaklık!


Fiyat :
59,90 TL


20 saat Konuşma 400 saat Bekleme Cep telefonu ve Bilgisayar uyumlu!

Bitenekadarcılar Bletooth teknolojisini olabilecek en rahat ve konforlu şartlarda ve uzun süre ile kullanabilsinler diye!

İster Cepten Konuşurken-ister Müzik dinlerken; ister bilgisayarınızdan film izlerken-müzik dinlerken-oyun oynarken çok uzun süre ile size büyük konfor ve kolaylık sağlayacak bir ürün!

Mikrofon kulaklık üzerinde dahili olarak bulunmaktadır.

Tam 20 saat Konuşma 400 saat Bekleme!

Tam dolu batarya ile 20 saate kadar kesintisiz konuşma ve 400 saate kadar bekleme süresi sağlar. USB ara kablosu ile bilgisayarınızdan yada şarj adaptörü ile prizden şarj edebileceğiniz Kulaklık 3 saat gibi kısa bir sürede full şarj olabilmektedir. Uzun süren şarjı ile kesintisiz müzik dinlemenin keyfine varın.

BlueZen BSH-25 STEREO BLUETOOTH KULAKLIK

Konuşma Süresi ve Bekleme Süresi
Tam dolu batarya ile 20 saate kadar kesintisiz konuşma ve 400 saate kadar bekleme süresi sağlar. USB ara kablosu ile bilgisayarınızdan yada şarj adaptörü ile prizden şarj edebileceğiniz Kulaklık 3 saat gibi kısa bir sürede full şarj olabilmektedir. Uzun süren şarjı ile kesintisiz müzik dinlemenin keyfine varın.

Mükemmel Ses Teknolojisi
CVC echo cancellation /noise suppression ile gürültüyü engeller ve Geliştirilmiş DSP teknolojisine bağlı olarak mükemmel ses kalitesi sunar. Konuşmaların net ve yumuşak olmasını sağlar. Müzikleriniz için mükemmel stereo ses kalitesi sunar.

Cep Telefonundan Müzik Dinleme
Cep telefonunuzda bulunan müziklerinizi Mükemmel Stereo Ses kalitesiyle dinlemenizi sağlar. Şarkılarınız arasında Önceki-Sonraki şarkıya geçiş yapabilmenizi sağlar. Müzik çalma modunda Çağrı geldiğinde müzik otomatik olarak kesilir ve çağrı moduna geçer. Görüşme bittiğinde şarkı kaldığı yerden devam eder.

Bilgisayardan Müzik Dinleme
Bilgisayarınıza bluetooth ile eşleştirmiş olduğunuz BSH-25 Stereo Bluetooth Kulaklık bilgisayarınızda bulunan Müziklerinizi dinleme imkanı sağlar. Ayrıca Skype, MSN Messenger yada Yahoo Messenger üzerinden konuşmalarınızı BSH-25 Stereo Bluetooth Kuklalıktan yapabilirsiniz.
Bluetooth A2DP Özelliğine sahip Mp3 Player, Bilgisayar yada PDA larla Stereo müzik dinlemenizi sağlar.
Bluetooth AVRCP fonksiyonuna sahip cihazlarda müziklerinizi Kulaklığın tuşları ile kumanda edebilirsiniz.

Sesli Arama – Tekrar Arama
Sesli Arama özelliği ile Cep telefonunuza dokunmadan, Cep telefonunuzda Ses etiketi eklenmiş kişilerin ismini söyleyerek BSH-25 Stereo Bluetooth Kulaklıktan otomatik arama yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tekrar Arama özelliği ile de Son Aradığınız kişiyi tek tuşla tekrar aramanızı sağlar.

Fonksiyonel Tuş Takımı
Kullanımı kolay olan BSH-25 Stereo Bluetooth Kulaklık, Multifonksiyonel Tuşuyla Görüşmeyi başlatma, sonlandırma, red etme, eşleşme, tekrar arama ve sesli arama gibi birçok özelliğe yön vermenizi sağlar.
Görüşmeyi transfer edebilme özelliği ile Görüşme esnasında Telefonla Kulaklık Arasında Geçiş Yapabilirsiniz, ister telefondan ister kulaklıktan konuşmaya devam edebilirsiniz.

Hızlı Bağlantı ve Eşleşme
Hızlı ve basit bir şekilde cep telefonunuza eşleştirebileceğiniz Kulaklık her açılışında Cep telefonunuza otomatik olarak eşleşecektir. Böylece tekrar tekrar şifre girmek zorunda kalmazsınız. Cep Telefonunuza dokunmadan mükemmel iletişim ve konuşma özgürlüğü yaşayın.

Çoklu Kullanıcı ( Multi-point )
Çoklu Kullanıcı Multi-point fonksiyonu ile 8 farklı cep telefonu yada bluetoothlu cihaz ile eşleşme özelliğini hafızasında saklayarak, tekrar tekrar şifre girmeden otomatik eşleşme sağlar.

Teknik Özellikler
•  Bluetooth V2.1 teknolojisi + EDR Class II
•  Konuşma ve Bekleme Süresi: 20 saate kadar kesintisiz konuşma ve 400 saat bekleme süresi
•  Sesli arama ve Tekrar arama özelliği
•  Ses Arttırma-Azaltma tuşları ve Önceki-Sonraki şarkıya geçiş tuşları
•  Şarj olma süresi: Maksimum 3 saat gibi kısa bir sürede full şarj olma
•  Batarya Tipi: Dahili Şarj edilebilir Li-Polymer
•  Çalışma Mesafesi: 10 metre
•  Gürültüyü engelleyici Echo/Noise Cancellation teknolojisi
•  Düşük batarya bildirimi
•  Boyutlar:54 diameterx53(H)mm
•  Ağırlık:71.2 gr

Paket İçeriği:
•  BSH-25 Stereo Bluetooth Kulaklık
•  Şarj Ara Kablosu ( USB çıkışlı )
•  Şarj Adaptörü (Prizden şarj için)
•  Kullanma kılavuzu ve Garanti belgesi

2 Yıl Garanti.

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 30 Mart 2010 Salı günü verilecektir.


KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.
Ense Tipi Ultra-Konforlu Stereo Bluetooth Kulaklık! Yorumları Tüm Yorumlar (19)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
48 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay Bu ürünü 2010 dan beri kullanıyorum tık demedi ya bu kadar kaliteli bir kulaklığı nasıl oldu da çinliler yaptı anlamış değilim teknolojik saatini yanlış ayarlamışlar sanırım halen bozulmadı :)) Teşekkürler Bitenekadar.com
94 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Harika Arızalı çıkan kulaklığın yerine bu ürünü gönderen bk. ya çok tşk. ederim. Kulaklık tüm ihtiyaçlarınızı görecektir, ben HTC diamond 2 ile test ettim sonuç olumlu.. tavsiye ederim.
12 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay çok güzel arkadaşlar,

çok güzel bir ürün. alalı birkaç hafta oluyor. BK fiyatı da çok iyi.

ürün gerçekten kaliteli ve duruşu da aynı.

şarjı azalmışsa bazen kesinti olabiliyor seste, cok nadir ama.

üzerindeki kontroller neredeyse her marka cep telefonu ile uyumlu diyebilirim. 10 marka denedim, hepsi olumlu, iphone dahil.

ses kalitesi iyi, ses yüksekliği iyi

şarjı uzun gidiyor.

cep telefonu ile konusurken mikrofonu haddinden iyi.

tavsiye ederim, kaçırmadan alın derim
3 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay ses kalitesi Kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz? Ses kalitesi nasıl? Cep telefonundan konuşurken herhangi bir gecıkme, ya da sesin yankılanması, boguk gelmesi gibi sorunlar yaşanıyor mu? Mikrofon yeterli mi?

Kulaklık üzerinde bulunan kısa yollar iphone ile uyumlu mu? Sarkı geçışleri ya da arama yapmak için kullanabiliyor muyuz?

Kulaklik ergonomik mi? Kulaga rahat oturuyor mu? Kayma, duşme gibi surekli düzeltmemizi gerektirecek bir problem yaratıyor mu?

Teşekkürler
16 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay ses kalitesi? ses kalitesi hakkında birşey göremedim. kaç db ? kullananlar memnunmu acaba ?