Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

Entegre Hoparlörlü Optik Mouse-Kulaklık-Mikrofon


Fiyat :
10.90 TL


HPM021 SOUND SPEAKER OPTİC MOUSE Kulaklıklı Mikrofon Hediye! Dördübiryerde!

Buda neyin nesi dedirtecek ilginç bir Gadget daha!

Masasının üstünde fazla yeri olmayan ve çevresindekileri şasırtmak isteyen Bitenekadarcılara birebir!

Bu ürünle; Mouse, speaker, kulaklık ve mikrofona aynı anda sahip olacaksınız.

HPM021 SOUND SPEAKER OPTİC MOUSE

Dünyayla birlikte Türkiye’de ilk defa; (Speakerlı Mouse)

Artık mousunuz üzerinden müzik dinleyebilir, ayrıca yanında hediye olarak verilen ergonomik mikrofonlu kulaklığıyla sesli görüşmelerinizi sağlıklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ürünle; Mouse, speaker, kulaklık ve mikrofona aynı anda sahip olacaksınız.

Mouse üzerine monte edilmiş 300 watt çıkışlı speakerla pürüzsüz ve kaliteli ses alabilirsiniz.

Mouse hareket ettirdiğinizde kesinlikle ses kaybına ve bozulmasına rastlayamazsınız.

Tak çalıştır özelliğine sahiptir ve herhangi bir yazılıma ihtiyaç duyulmamaktadır.

Manyetik koruması sayesinde bilgisayar monitörü yanında parazit yaratmadan kullanmanızı sağlar.

Mouse üzerinde speaker açma kapama düğmesi mevcuttur.

USB gücüyle çalışır, adaptöre ihtiyaç yoktur.

Hassas-kesin belirteçli-belirleyici fare kullanımı için 1000 DPI ile yenilenmiş optik teknoloji.

Bu üründe siyah ve beyaz olmak üzere iki renk mevcuttur. Lütfen renk tercihinizi siparişiniz son aşamasında belitiniz. Renk tercihsiz siparişlerde rastgele bir renk gönderilecektir.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 6 Haziran 2008 Cuma günü verilecektir. Entegre Hoparlörlü Optik Mouse-Kulaklık-Mikrofon Yorumları Tüm Yorumlar (22)
0 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay Dört özellik bir arada... Harika bir ürün.. Gerçekten de Türkiye'de bir ilk... masamda artık speaker bulundurmuyorum.Almanya'daki yakınlarımla msn den görüşmek için ayrıca kulaklık ve masaüstü mikrofon derdinden de kurtuldum.masamdaki fazlalıklar,kablo kirliliğini bu ürünle sona ulaştı.Ses kalitesi müthiş... Bu güçlü sesin bu moustan çıktığına inanamaycaksınız.usb kablosu yeterli uzunlukta.Bazı arkadaşların kulaklık girişi, başparmaktan dolayı sorun olur mu endişeleri yersiz. Zira yaklaşık bir yıldır hem ofiste hem de evde kullanıyorum ve böyle bir problem yaşamadım.herkese tavsiye ederim harika ve ayrıcalıklı bir ürün... özellikle hediye etmek için ideal... Bir sene önce 27 ytl den aldım.fiyatı için söze gerek yok sanırım.
8 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay -------(@ Arkadaşlar UPS'ten gelen teslimat maili otomatik olarak sistem tarafından atılıyor. UPS'in politikası ürünler eline ulaştıktan 1 gün sonra teslim etmek sistem ürün UPS'e gelince otomatik olarak mail atıyor. Bende genelde söyledikleri tarihtan bir gün sonra alıyorum kargolarımı.
3 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay soğutucu buradan satın aldığım tek ürün rexpo soğutucu bugün ulaştı.15.4" toshiba 210 laptopum var.maalesef stand laptopun alttaki fanını kapatıyor.kullansam mı kullanmasam mı karar veremedim.böyle olacağını bilsem almazdım.bunun dışında ses ya da ışık rahatsız edici değil.stand olarak da gayet iyi, daha rahat yazabiliyorum.
19 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay UPS hem iyi hem kötü UPS evime ürün getirirken rezaletti, evde olduğum halde kaç kere ürün alamadım, kapıyı doğru düzgün çaldıklarına asla inanmıyorum, sinir harbi yaşadım, bende akıllandım, şirkete getirtiyorum, şirkette kapı çalma sorunu olmadığı için mutlu mesut alıyorum kargomu.
Bu kapı çalma nedeniyle pek çok kişiyle sorun yaşadıklarını biliyorum, kapıya yapışkanlı kağıt koyun o zaman dediğimde, kızan müşterilerimiz oldu gibi cevaplar almıştım dellenmiştim.
Bende sorunumu merkezi arayarak çözenlerdenim, merkezde tartışma ve bahane üretme gibi esnaf davranışları olmuyor çok şükür.
144 sipariş | 31 yorum | Yorum Detay Ups Ups ile problem yasayan arkadasın problemini tam olarak bilmiyorum. Ama bu tarz biseyi bana demis olsalardı subeden sonra ana musteri hizmetlerini arar, bana mail ile bildirilen saatler ve tarih içinde kargomu teslim etmelerini, subenin bana bahsetmis olduğu durumu kontrol etmelerini, bu kadar buyuk bir sikretin bir araba bahanesiyle kargomu getirmemeyi soylemelerini kabul etmediğimi, konuyu arastırıp tarafıma donus yapılmasını ve kargomun mutlaka bugun teslim etmelerini ısrarla belirtir, mail ile belirttiğniz tarihte mltaka elimde olmasını istediğimi ısrarla soylerdim. Ve subenin buyuk ihtimalle kargoyu getireceğini dusunuyorum. Bugun aynı ürünü (dizustu soğutucu) bende aldım. Kargoların bu sekilde problemlerinde sonuna kadar gidip elimden geleni yapıyorum. Öğrenci oldugumdan dolayı okula daha yakın bir eve tasındım bir ay once ve bugun gelen kurye ismimi soyleyerek yenimi tatsındınız surda oturmuyormuydunuz dedi. Adamlar bile tanıdı artık. Size onerim biraz hakkınızı arayın. Ben gidip almazdım sahsen. Size maille bir saat belirtmis olmaları bile sizin o krgoyu o saatte isteme hakkını verir.