Kapat

Epilasyon Eldiveni Seti ( 8 Parça)


Piyasa Fiyatı :
14,90 TL

% 60 İNDİRİM

Fiyat :
5,90 TL


İstenmeyen Tüyleriniz için Mükemmel Çözüm!! Kolay Güvenilir Ağrısız Epilasyon

Baylar ve Bayanlar için her bölgede kullanılabilecek tüy dökme sistemi

Epilasyon eldivenleri ile her davete zamanında yetişebileceksiniz.

Tüyleriniz sizin için dert olmasın.

Artık istenmeyen tüylerinizden kurtulmak çok daha pratik..

Sadece basit bir dokunuş kadar kolay. 3 dakika içerisinde istenmeyen tüylerinizden kurtulmus olacaksınız.

Aynı zamanda peeling etkili. Kullanım sonrası ölü derileri temizlenmiş cildiniz her zamankinden pürüzsüz ve yumuşak olur.

Hassas bölgelerde bile mucizeler yaratır..

Kolay, güvenilir& ağrısız epilasyon eldiveni.

Epilasyona Hazırlık:

1. Epilasyona hazırlık için öncelikle vücudunuzu yıkayın ve tamamen kurulanın. Cildiniz kuru olmalı ve krem, merhem veya diğer kozmetik ürünleri uygulanmamış olmalıdır.

Not: Islak veya nemli ciltte kullanmak için uygun değildir. Mutlaka kullanmadan önce cildinizin kuru olduğundan emin olun. Cildinizde krem, merhem veya diğer bir kozmetik ürünü mevcut ise kullanmayın.

2. Kutunun içinden çıkan aplikatörü ( ped tutucu ) üzerinde herhangi bir toz ya da kalıntı kalmayacak şekilde yıkayarak hazırlayın. Epilasyon pedini yapıştırmadan önce aplikatörün yüzeyi tamamen temiz ve kuru olmalıdır.

3. Epilasyon pedinizin arkasındaki koruyucu kağıdı elinizle tutup çekin ve yapışkan yüzeyi ortaya çıkarın. Pedi aplikatörün ortasına hizalayın ve dikkatle aplikatörün yüzeyine yapıştırın.


Tüy dökücünün vücutta kullanımı

1. Dairesel hareketlerle ve hafif baskı ile nazikçe uygulanmalıdır. Yukarı aşağı ya da yandan yana şeklinde kullanmayın, mutlaka dairesel hareketlerle uygulayın. Çok sert bastırmayın. Bir bölgeye saat yönünde 3 kez dairesel olarak uyguladıktan sonra, aynı bölgeye 3 kez de saat yönünün tersine 3 kez uygulayın.  Bu işlemi bütün tüyler yok edilinceye kadar tekrarlayın.

Not: Ölü deri hücrelerinin pul pul olup dökülmesi nedeniyle, uygulama sonrası cildiniz beyazımsı veya gri görünebilir, bu durum normaldir. Nemlendirici uygulandığında kaybolacaktır.

2. Diz ve ayak bileği gibi küçük alanlarda kalan tüyler olursa, küçük aplikatör ile rötüs yapabilirsiniz.

3. Tüm tüyler yok edildikten sonra, cildinize nemlendirici sürün.

Eğer epilasyon pedinizin etkisini kaybettiğini hissederseniz, yenisiyle değiştirmenizin zamanı gelmiş demektir.

1. Eski pedi aplikatörden çekerek çıkartın. Eğer gerekirse yapışkan artıklarını alkol, sabun ya da su ile çıkartın.

Not: Yapışkan artıklarını asla bebek yağı ya da yağlı herhangi bir ürün ile çıkarmaya çalışmayın. Eğer aplikatörün yüzeyine yağlı bir ürün sürerseniz, yeni epilasyon pedinin yapışkan yüzeyi aplikatöre yapışmayacaktır.  

Nasıl Çalışır ?

İstenmeyen tüyleri yok eden ve cildinizi kadife gibi yumuşacık ve pürüzsüz yapan üstün kaliteli kristaller ile kaplı epilasyon pedidir. Hassas bölgelerde kullanıma uygundur. Ayrıca peeling etkisine de sahiptir. Bu sayede cildinizdeki ölü deriden de kurtulmuş olursunuz.Sistemi bacak ve kollar için büyük boy aplikatör, hassas bölgeler, çene ve dudak üstü için küçük boy aplikatör ile 4 büyük boy yedek epilasyon pedi ve 4 küçük boy yedek epilasyon pedi içermektedir.

Epilasyon Eldiveninin Farkı Nediri Neden Kullanmalıyım?

Klasik birçok epilasyon yönteminin yerine geçen Sundepil  Epilasyon eldiveni ile güvenli, sağlıklı, acısız ve kolay bir şekilde tüy probleminizden tamamıyla kurtulmanız artık mümkün…

Ağda, jilet, epilasyon aletleri, tüy dökücü kimyasallar veya güzellik merkezlerindeki epilasyon makineleri….
Bu yöntemlerin hepsini bir kenara bırakın…
Ağda birçok bayan için zaman kaybı, yapış yapış olma veya acı demek.
Jilet ile yaptığınız tras sonrası tüyleriz eskisinden daha sik ve kalın çıkar.

Epilasyon aletleri ile tüyleri almak saatler sürebilir.

Güzellik merkezlerindeki epilasyon makinelerinde bir çözüm arıyorsanız randevuları düzenli takip etmek gerekir ve maliyeti yüksek bir çözümdür. Ayni zamanda yanma, iz kalma gibi riskleri de vardır.

• Az zamanda, çok is yapacaksınız.
• Maliyeti birçok yönteme göre daha uygun.
• Cildinizdeki ölü deri hücreleri de pul pul dökülecek ve cildiniz canlanmış olacak.
• İçeriğindeki üstün kaliteli minik kristaller ile cildiniz pürüzsüz ve yumuşacık olacak.
• Erkek ve bayan kullanımına uygundur.
• En önemlisi her kullanımdan sonra tüylerinizin daha seyrek ve geç sürede çıktığını göreceksiniz.  

Yan Etkisi

Bay ve bayanlardaki vücut tüylerinin yok edilmesine uygundur. Fakat Erkeklerin saç ve sakal tüylerinin alınması için uygun değildir. Cilt hastalıkları, açık yaraları veya seker hastalığı olan kişiler kullanmamalıdır. Herhangi bir tereddüdünüz var ise kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışın. Uyarı: Uygulama esnasında aşırı sürtünme veya baskı ciltte kızarıklığa yol açabilir. İpucu: Eğer epilasyon sonrası cildinizde kızarıklık veya tahriş meydana gelirse uygulama yaptığınız bölgeyi soğuk su ile yıkayın ve süt ile ıslatılmış pamuk ile cildinize birkaç dakika kompres yapın.

Paket İçeriği:
1 Adet Büyük Boy Aplikatör ( ped tutucu )
1 Adet Küçük Boy Aplikatör ( ped tutucu )
4 Adet Büyük Boy Epilasyon Pedi
4 Adet Küçük Boy Epilasyon Pedi
1 Adet Taşıma Çantası

 1 adet sipariş vermeniz durumunda Epilasyon Eldiveni Seti (8 Parça) 1 adet gönderilecektir.epilasyon eldiveni epilasyon eldiveni seti epilasyon eldiveni seti parça


Epilasyon Eldiveni Seti ( 8 Parça) Yorumları Tüm Yorumlar (5)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
33 %
İyi
0 %
Fena Değil (1)
33 %
Çok Kötü (1)
33 %
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Gerçekten kullanışsız bir ürün. Tahriş ediyor ve bir iki tane kılı kesiyor o kadar. Kökünü görüyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
49 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay henüz denemedim
64 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay tüyleri yoketmek konusunda başarılı. ancak bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor:
- uygularken mutlaka burada yazan şekilde uygulamak gerekiyor, yoksa cildinizi tahriş etmeniz işten bile değil.
- tüylerin kalınlığına ve sıklığına göre daha fazla bastırmak gerekebiliyor, yoksa boşuna cildinizi tahriş etmiş ve bir tek tüy bile alamamış oluyorsunuz.
- uygulama sonrasında kullanmak üzere mutlaka bir nemlendirici/onarıcı krem ya da burada da yazdığı üzere süt ve pamuk bulundurun.
- uygulama o kadar da kısa sürmüyor. belki el alışkanlığı kazanınca hızlanılır, ancak ben 15-20dk'da ancak ön kollarımı temizleyebildim.
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay hayatımda bukadar saçma bişey görmedim aldım kullandım başta aman tanrım dedim ama 2.kullanışımda mahvetti heryerimi yüzüm ve kollarım yara içinde kaldı çünkü bu ürün tam bi deli saçması
7 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ürün pedinin arkasında suya dayanıklıdır falan yazıyo denedim suya dayanıklı falan olduğu da yok.suda hemen yırtılıyo.