Kapat

Ev - Araç Şarj Cihazı: Dark Power Master Micro USB Kablolu Şarj Kiti (Çift USB)


Piyasa Fiyatı :
49,90 TL

% 28 İNDİRİM

Fiyat :
35,90 TL


Dark Power Master Micro USB Kablolu Şarj Kiti İki Farklı Akıllı Cihazı Hem Evde Hem Araçta Aynı Anda Şarj Edin 2 X USB Portu ile Tüm Mobil Cihazlar İçin Yeterli Güç

Dark Power Master Micro USB Kablolu Çift Çıkışlı 5V / 2.1A Ev - Araç Hızlı Şarj Kiti
İki Farklı Akıllı Cihazı Hem Evde Hem Araçta Aynı Anda Şarj Edin! Üstelik Data Kablosu ile Birlikte!

Çift USB ile Kesintisiz Şarj Gücü Dark Power Master'da!

Dark Power Master ev-araç şarj kiti sayesinde iki farklı akıllı cihazınızı USB üzerinden aynı anda şarj edebilirsiniz. Hem araç çakmak şarjı hem de ev/ofis adaptör tasarımı üzerinde çift USB bağlantı noktası bulunan Power Master PA3221'in tek USB portu kullanıldığında toplam 2.1A şarj gücüne, iki USB portu aynı anda kullanıldığında cihaz başına 1A şarj gücüne ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonunuz dışında farklı bir akıllı telefon, tablet ya da fotoğraf makinenizi şarj etmekte kullanabilirsiniz. Micro USB kablosu sayesinde güncel tüm Android akıllı telefonları şarj edebilir, gerektiğinde data alışverişi için aynı kablodan faydalanabilirsiniz.

Tek USB'den Hızlı, Çift USB'den Dengeli Şarj!
Dark Power Master PA3221 şarj adaptörlerinin çift USB şarj bağlantı noktasından birini kullandığınızda 2.1A hızlı şarja, ikisini birlikte kullandığınızda USB portu başına 1A'lik şarj değerine ulaşırsınız. Akıllı cihazlarınız için ister hızlı şarj ister dengeli şarjdan istediğinizi seçebilirsiniz.

2.1A Güç ile Hızlı Şarjın Keyfini Sürün
Dark Power Master'ın 2.1A'lik yüksek şarj değeri sayesinde özellikle hızlı şarj özelliğine sahip akıllı telefon ve tablet sahipleri cihazlarını eskisine göre tam 2 kat daha hızlı şarj edebilir.


2X USB Portu Sayesinde Aynı Anda 2 Cihazı Şarj Edin!
Her adaptöründe çift USB bağlantı noktası bulunan Dark Power Master adaptör kitinde aynı anda iki farklı cihazınızı 1A'lik normal şarj değeri ile aynı anda şarj edebilirsiniz.

Hem Data Hem Şark için Dahili Micro USB Kablo
Dark Power Master şarj kitinin diğer üyesi yüksek kaliteli materyallerden üretilmiş Micro USB kablodur. Android akıllı telefonunuzun marka ve modeli ne olursa olsun kullanabileceğiniz Micro USB kablo sayesinde kesintisiz şarj işlemini gerçekleştireceksiniz. Bilgisayarınız ile telefonunuz arasında da kullanabileceğiniz Micro USB kablo şarjın yanında data alışverişi de sağlayacaktır.

Standart Çakmak Yuvaları ile Tam Uyumlu
Dark Power Master 5V / 1A araç şarjı tüm araçların sahip olduğu standart çakmak bağlantı noktası ile tam uyumludur. Şarj noktasının hazır olduğunu belirten mavi ledi sayesinde cihazınızın şarj olup olmadığını anlamak için ekranına bakmanıza gerek kalmaz.


 Yeni Nesil Akıllı Cihazlar ile Tam Uyumlu
Dark Power Master araç şarj kiti yeni nesil akıllı telefonlardan iPhone 6/6S, Samsung Galaxy S6 / S6 Edge, LG G3/G4, Sony Xperia Z4/Z3, HTC One M8/M9 da dahil olmak üzere tüm 5V şarj bağlantı noktasına sahip telefon, tablet ve fotoğraf makineleri ile uyumludur.

Teknik Özellikler

  • Güç Çıkışı: Tek USB portu kullanıldığında 2.1A, Çift USB portu kullanıldığında port başına 1A.
  • Arabirim: USB2.0 Bağlantı
  • Kutu İçeriği: 10.5W Ev/Ofis Tipi Adaptör, 10.5W (DC 12V) Araç Çakmak Şarjı, MicroUSB Kablo, Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi
  • Tak&Çalıştır Yapı
  • Mavi Güç LED'i (Çakmak Şarjı üzerinde)
  • Ürün Kodu: DK-AC-PA3211


araç çakmak girişli şarj cihazı dark power master çift USB araç şarj kiti


Ev - Araç Şarj Cihazı: Dark Power Master Micro USB Kablolu Şarj Kiti (Çift USB) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!