Ev - Araç Şarj Cihazı: Dark Power Master Micro USB Kablolu Şarj Kiti

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 43 İNDİRİM

Fiyat :
22,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
120,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
120 TL ve üzeri

Dark Power Master Micro USB Kablolu Şarj Kiti Ev ve Araçlarınız için çakmak ve prizde 1 Amper Şarj. Tüm Mobil Cihazlar İçin Yeterli Güç.

Dark Power Master Micro USB Kablolu 5V/1A Ev-Araç Şarj Cihazı Kiti
Akıllı Telefonunuza Hem Evde Hem Araçta Eksiksiz Şarj Dopingi! Üstelik Data Kablosu ile Birlikte!

Kesintisiz Şarj Gücü Dark Power Master'da!  

Dark Power Master ev-araç şarj kiti sayesinde akıllı cihazlarınızın şarj derdini ortadan kaldıracaksınız. 5V / 1A gücünde ev/ofis şarj adaptörü ve aynı güçte çakmak şarjından oluşan kiti akıllı cihazlarınız için yedek şarj cihazı olarak kullanabilirsiniz. Micro USB kablosu sayesinde güncel tüm Android akıllı telefonları şarj edebilir, gerektiğinde data alışverişi için aynı kablodan faydalanabilirsiniz.

Hem Evde Hem Araçta 1A Şarjın Keyfini Sürün
Akıllı telefonunuzun şarjı gün içinde dahi dayanmıyorsa çözüm Dark Power Master'da! Hem ev hem de araç çakmak soketinde üzerinden 1A gücünde şarj imkanı sağlayan Dark Power Master şarj kiti sayesinde bulunduğunuz her yerde anında şarj işlemine başlayabileceksiniz. 

Hem Data Hem Şark için Dahili Micro USB Kablo
Dark Power Master şarj kitinin diğer üyesi yüksek kaliteli materyallerden üretilmiş Micro USB kablodur. Android akıllı telefonunuzun marka ve modeli ne olursa olsun kullanabileceğiniz Micro USB kablo sayesinde kesintisiz şarj işlemini gerçekleştireceksiniz. Bilgisayarınız ile telefonunuz arasında da kullanabileceğiniz Micro USB kablo şarjın yanında data alışverişi de sağlayacaktır.

Standart Çakmak Yuvaları ile Tam Uyumlu
Dark Power Master 5V / 1A araç şarjı tüm araçların sahip olduğu standart çakmak bağlantı noktası ile tam uyumludur. Şarj noktasının hazır olduğunu belirten kırmızı ledi sayesinde cihazınızın şarj olup olmadığını anlamak için ekranına bakmanıza gerek kalmaz.


 Yeni Nesil Akıllı Cihazlar ile Tam Uyumlu
Dark Power Master araç şarj kiti yeni nesil akıllı telefonlardan iPhone 6/6S, Samsung Galaxy S6 / S6 Edge, LG G3/G4, Sony Xperia Z4/Z3, HTC One M8/M9 da dahil olmak üzere tüm 5V şarj bağlantı noktasına sahip telefon, tablet ve fotoğraf makineleri ile uyumludur.

Teknik Özellikler

  • Güç Çıkışı: 5V/1A (DC 12V)
  • Arabirim: USB2.0 Bağlantı
  • Kutu İçeriği: 5W Ev/Ofis Tipi Adaptör, 5W (DC 12V) Araç Çakmak Şarjı, MicroUSB Kablo, Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi
  • Tak&Çalıştır Yapı
  • Güç LED'i (Çakmak Şarjı üzerinde)
  • Ürün Kodu: DK-AC-PA3211


araç çakmak girişli şarj cihazı dark power master araç şarj kiti


Ev - Araç Şarj Cihazı: Dark Power Master Micro USB Kablolu Şarj Kiti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!