Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

Ev, İşyeri, Yazlıklar ve Garajlar için Hırsız ALARMI


Fiyat :
13.90 TL


Panik Butonu İşyerleri için Gong Özelliği Derhal yada Gecikme modlu 110 dB siren

Bitenekadarcıların ev ve işyeri güvenliği için küçük ama etkin bir önlem sunalım istedik. 

Maalesef yaz mevsiminde hırsızlık olaylarında büyük artış yaşanır. Bu cihazı istediğiniz zaman hırsız alarmı, istediğiniz zaman ise kapıdan giren yada çıkan olduğunda size haber vermesi için bir gong olarak kullanabilirsiniz.

Gong Modu:
İçeri biri girdiğinde yada küçük çocuğunuz evden çıktığında gong çalarak size haber verir.

Derhal Modu:
Biri içeri girdiğinde derhal şiddetli siren çalar (110 Desibel!).

Gecikmeli Mod:
Kapı açıldığında 10 saniye içinde şifrenin girilmesini bekler. Yanlış şifre girilmesi yada şifre girilmemesi durumunda alarm sireni şiddetle çalar (110 Desibel).

Bağlantı :  3 Adet Kalem Pil
Türkçe Kullanım Kılavuzu
Ürün distribütör firma tarafından 1 yıl garantilidir.

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
Bu ürün kargoya 10 Haziran 2008 Salı günü verilecektir.Ev, İşyeri, Yazlıklar ve Garajlar için Hırsız ALARMI Yorumları Tüm Yorumlar (12)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil (1)
100 %
Çok Kötü
0 %
28 sipariş | 32 yorum | Yorum Detay Fena değil.
3 sipariş | 19 yorum | Yorum Detay keşke hiç olmasa keşke hırsızlık hiç olmasa yada buna çözüm bulabilse idikde hiç uğraşamasatdık böyle şeylerler.. hırsızsız günler dileğimle..
28 sipariş | 93 yorum | Yorum Detay Ocosut @ocosut
arkadaşım hırsızlar milyarlarca para sayıp aldığımız sistemleri bile etkisiz hale getiriyorlar. kablolu kablosuz. sirenli sirensiz. Güvenlik kameralarınıa bile aldırış etmiyorlar. O yüzden bence boşuna yorulmuşsun o kadar yazmakla. Hergün etrafımızda yüzlerce yeni acemi hırsız türüyor. Bu yüzden önlem önlemdir. Gong özelliği bile fayda bence.
3 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay MEraba Ürün bildiğimiz kapı swich leri vardı evvelde hatta ucuzluk pazarlarında satılıyordu iki tane mandal ayrılınca ufakbir siren ile ihbar veriyordu. bu ise kaypad dediğimiz şifrelemek için tuş takımı olan bir alet.

ÖNEMLİ: 10 sn Süre Tanıyacak Şifrenin Girilmesi İçin. Zaten Aparat Tek parca 10 saniyede kablo kesilir.sistem devre dışı kalır. Pil biterse sistem yine devre dışı kalır. acil alarm programı devrede ise : içeri biri girer girmez alarm çaldığıı farz edersek muhtemelen hırsız sirenin pilini çıkarmak yada sireni kırmak sureti ile devre dışı bırakır.
Öneri: Üretici firma kaypad ile swichler arasında kablosuz bağlantı oluşturmalıydı ki siren ve kaypad kapıdan uzak ve erişimi zor olsun. ozaman bu ürünü alınca ek uzatma kablo ile kaypadi uzak bir noktaya kamofle etmek lazım..
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay Arkadaşlar Benim bildiğim kadarıyla kanuna göre üzerinde ne yazarsa yazsın, 2 Yıldan başlıyor. Yani ürünün üzerinde 1 yıl yazması önemli değil. Onun haricinde 2 Yıldan yukarı bir rakamsa problem değil ama Elektronik eşyalarda 2 Yıl olmalı.

Bunun yanısıra, açıkçası bu ürün bozulursa garantiye göndermekle harcanan vakit ve paraya zaten yenisini almak daha mantılı bile olabilir :)