Kapat

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
89,90 TL

% 11 İNDİRİM

Fiyat :
79,90 TL


Kablolu ve kablosuz ağlarınızda en hızlı veri akışını sağlayacak Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router.

Çekim alanı bulunduğunuz kablosuz ağlara en hızlı ve kesintisiz olarak veri aktarımı sağlayan Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router.

Güçlü çipseti sayesinde 300 Mbps bağlantı hızına ulaşabilir kablosuz router; Windows, Linux MacOS gibi gelişmiş işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışıp bu işletim sistemlerini destekler.

Routerınızı ethernet kablosu ile modeminize bağlayıp kablolu yada kablosuz olarak internet dağıtımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

300Mbps 2.4GHz ile yüksek hızlı aktarımın tadını çıkartın. Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router üzerinde bulunan LED'li durum göstergeleri sayesinde veri akışında ki tüm gelişmeleri an ve an takip edebilirsiniz. Yeni nesil dizayn ve yapısı sayesinde her ortama uyum sağlar ve göz zevkinize hitap eder.

3 Adet LAN portu ile kablolu bağlantıdan vazgeçemeyenler için EWR-301, gecikmesiz konferans aramaları, HD video akışları ve online oyunlar gibi yüksek band genişliği gerektiren uygulamalarda hızlı ve kesintisiz performans sunar.

5dBi gücündeki 2 Adet anteni ile yüksek performans ve geniş bir alanda size en iyi kalitede bağlantı imkanı sağlar.

Sinyalinizi daima maksimum düzeyde dağıtır. Çevresel etmenler sinyal kalitesini azaltır. Ana modem ile cihazlarınızın arasında ki mesafenin uzun olduğu durumlarda EWR-301 ile gelen kablolu ve kabosuz sinyali yakalayıp hem kablolu hem kablosuz olarak daha uzak mesafelere daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde dağıtmanıza olanak sağlar.

Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir. Everest EWR-301 sayesinde nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabileceksiniz. EWR-301: 64-bit/128-bit, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

Çalışma modları olarak Modem, Router, Access Point, Bridge, Client, Repeater kullanma imkanı sunmaktadır.

 

Marka Everest
Model EWR-301
Renk Beyaz
Çalısma Modları Router Acces Point/Wireless ISP
Port Sayısı 4 Adet
Veri Aktarım Hızı (Kablolu) 100 Mbps
Veri Aktarım Hızı (kablosuz) 300 Mbps
Anten Sayısı 2 Adet
Arayüz IP Adresi 192.168.0.1
Kullanım Alanı İç Mekan
Anten kapasitesi 2 X 5 dbi
Kablosuz Bant Genişliği 2.4 Ghz
Kablosuz IEEE Standardı 802.11b/g/n
Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce


ağ adaptörü kablosuz kapsama alanı arttırıcı 300 mbps kablosuz router


Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!