Kapat

Exclusive Selection - Türkiye nin En İyi Butik Otelleri


Fiyat :
9,90 TL


EXCLUSiVE SELECTiON BOUTiQUE HOTELS 2010 Türkiye nin Özenle Seçilmiş Butik Otelleri

Türkiye'nin "özenle seçilmiş" butik otellerini tanıtan özel tatil rehberi; "EXCLUSİVE SELECTİON BOUTİQUE HOTELS 2010".

Exclusive Selection Hotels'in amacı, iyi hizmet veren, konukların beklentilerini karşılayan, dekorasyonuyla öne çıkan ve lüks yaşam tarzının detaylarını yansıtan butik otellerin benzerlerinden ayrılıp, özel bir kulüp içinde toplanması olarak açıklanıyor.

Yoğun iş temposunda, günümüz insanı tatil yapacak daha az zaman buluyor ve bu zamanı olabildiğince verimli şekilde kullanmak istiyor. Aslında butik hizmet anlayışı bu sınırsızlık fikrinin bir ürünü olarak ortaya çıkıyor. Bu kitapta yer alan otellerde konaklamayı seçen konuklar için, sınırsız hizmet almak en önde gelen arzu.

Kalın kapaklı,
135 gr. kuşe kağıt
İngilizce, Fransızca, Türkçe 3 dilli
180 sayfa 

Türkiye'nin en iyi butik otellerini içeriyor. 

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Bu ürün kargoya Alışverişinizin takip eden 3 iş günü içerisinde verilecektir.

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır Exclusive Selection - Türkiye nin En İyi Butik Otelleri Yorumları Tüm Yorumlar (1)
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay fiyat 28.49 TL

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000312507