Kapat

Eyfel Kulesi - Pisa Kulesi - Damacana - Aydede : Dekoratif Cam Şişeler


Piyasa Fiyatı :
9,90 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
6,90 TL


Eyfel Kulesi - Pisa Kulesi - Damacana - Aydede : Dekoratif Cam Şişeler Sofralarınızın En Farklı En Şık Aksesuarları % 100 Sağlıklı Cam Gövde

Yemek masalarınızın ve mutfaklarınızın şıklığına şıklık katacak, zerafetiyle görenleri kendine hayran bırakacak çok şık tasarımlı Eyfel Kulesi - Pisa Kulesi - Damacana - Aydede : Dekoratif Cam Şişeler.

Sıradışı dizaynı ile farklılıktan hoşlananlar ve ikramlarında görselliğe önem verenler için Dekoratif Cam Şişeler tamda aradıkları şıklık ve kalitededir.

Eyfel Kulesi - Pisa Kulesi - Damacana - Aydede şeklinde şık ve modern tasarımı ile Cam Şişeler sofralarınıza farklı bir hava katacak.

Dekoratif Cam Şişelere su haricinde renkli içecekler doldurup ister dekor olarak kullanın, isterseniz içeceklerinizi servis etmek için kullanın.

Cam sağlık demektir. Özellikle içme sularını cam şişede muhafaza etmek çok önemlidir.

Dekoratif Şişelerin tıpası sayesinde hava alma olayını da engellemiş olacaksınız. Sıvılarınız her şeyiyle en uygun saklama koşullarında saklanmış olacak.

Sevdiklerinede sıvılarını sağlıklı bir şekilde tüketmeleri ve aynı zamanda farklı, dekoratif bir hediye vermek isteyenler için Dekoratif Cam Şişeler.

Tüm modeller sağlıklı cam malzemeden üretilmiştir.

Hem çok şık hem çok işlevsel.

% 100 Cam Gövde

Kullanabileceğiniz içecekler : Sızma zeytinyağı, sirke, limon suyu, ayran, meyve suları, limonata ve daha niceleri...

Dekoratif Cam Şişe Modelleri :

  • Eyfel Kulesi
  • Cam Damacana
  • Aydede
  • Pisa Kulesi

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Dekoratif Cam Şişe" gönderilecektir.dekoratif cam şişe cam şişe cam damacana eyfel kulesi sürahi cam sürahi dekoratif sürahi aydede sürahi pisa kulesi cam şişe


Eyfel Kulesi
Cam Damacana
Aydede
Pisa Kulesi


Eyfel Kulesi - Pisa Kulesi - Damacana - Aydede : Dekoratif Cam Şişeler Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
43 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay şık