Kapat

Fan Konum Ayarlı Notebook Soğutucu


Fiyat :
21,90 TL


Laptopunuz Isınmasın! Ayarlanabilir yükseklik ve fan konumu 2 Fanlı

Bitenekadarcılaların laptopları ısınıp performansı düşmesin diye!

Üstelik sağladığı eğim sayesinde beliniz de, bilekleriniz de daha rahat edecek!

Üstelik doğrudan USB'den güç alıyor ve o kadar sessizki, çalışıp çalışmadığını anlamayacaksınız bile! (Bitenekadar tarafından test edilmiş ve beğeniyle kullanılmaktadır.)

Soğutucu üzerindeki tırtırlı yapısı ile fan ve laptop arasında hava kanalları sağlayarak etkin soğutma sağlar.

Laptopunuzun havalandırma boşluklarına göre fanları ayarlayabilmenizi sağlayan hareketli kızak mekanizması.

Üstelik soğutucu standa eğim verebilmenizi sağlayacak 8 cm yüksekliğinde sökülebilir portatif ayaklar.


SİSTEM YAVAŞLAMASINA SON:

Sık kullanılan dizüstü bilgisayarlar  daha kısıtlı soğutma imkânlarına sahiptir. Uzun süreli kullanımda  aşırı ısınma gerçekleşmekte bu ısı artışı CPU'un aşırı ısınmasına ve dolayısıyla sistemin yavaşlamasına  ve hatta kilitlenmesine sebep olabilmektedir. Rexpo  FD-712 soğutucu bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Ellerinizi rahat ettirecek ve etkili soğutma sağlayan yüzeyi, dizüstü bilgisayardan aldığı güçle çalışmaktadır. 

REXPO FD-712 soğutucu bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Tırtırlı yüzeyi notebookunuzun kaymasını önler. Ellerinizi rahat ettirecek ve etkili soğutma sağlayan yüzeyi, dizüstü bilgisayardan aldığı güçle çalışır.

ERGONOMİK TASARIM:

Artık yaygın olarak kullanılmaya başlanan dizüstü bilgisayarlar, uzun süreli masaüstü kullanımda bileklerde ve boyunda ağrılara sebep olabilmektedir.

Eğimli yapısıyla bileklerinizi rahat ettirirken, dizüstü bilgisayarınızı göz hizanıza getirerek boyun ağrılarınızı minimum seviyelere indirecektir. Ayrıca kademeli, ayarlanabilir yükseltilip alçaltılabilir yapısıyla dizüstü bilgisayarınızı çok daha ergonomik şekilde kullanmanızı sağlar. Kaydıraklı sistemi ile ihtiyacınıza göre yükseltme ve alçaltma olanağına sahip olduğunuz ürün 3,5cm ve 16 cm arasında yükseklik tercihlerine sahiptir.

SÜRGÜLÜ KAYDIRAKLI SİSTEM İLE YER DEĞİŞTİREBİLEN FANLAR:

Dizüstü bilgisayarlara alınan fanlarda en çok karşılaşılan sorun fanların işlemcinin olduğu bölgeye denk gelmemesi oluyor. REXPO FD-712 sürgülü kaydıraklı sistemi ile fanların yerini değiştirmenize, böylece ısınan işlemciye kolaylıkla müdahale etmenize olanak sağlıyor.

Genel Özellikler

Dizüstü bilgisayarınızın ısısını hissedilir ve etkili bir şekilde düşürür

Ergonomik tasarımı, kolay klavye kullanımı sağlar

7" - 17" boyutunda dizüstü bilgisayarlar için uygundur.

Notebook, Netbook, Macbook'larla tam uyumludur.

Dayanıklı parlak siyah plastik yapılıdır.

Ekstra 1 Port USB Hub ile kullanıcılara ciddi bir avantaj sağlamaktadır.
(Toplam 2 USB bağlantı bölümü, 1 güç +1 ekstra)

Usb portlardan güç alır.

FD-712
Renk : Siyah
Ağırlık : 850 gr
Ölçüler : 37.8 cm x 28. 9 cm x 9.5 cm
Fan : 2 adet
Fan Ebat : 80 cm x 80 cm x 15 cm (2 Adet)
Fan Hızı : 2000 ± 10% RPM
Kablo Uzunluğu : Makaralı 53 cm
Malzeme : Sert Plastik

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 6 Temmuz 2010 Salı günü verilecektir.
 

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdırFan Konum Ayarlı Notebook Soğutucu Yorumları Tüm Yorumlar (14)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
133 sipariş | 103 yorum | Yorum Detay bilgisayarımın koruyucusu oldu
15 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Fena değil Ürün fiyatına göre idare eder. Fanları güçlü değil, ancak kendisini soğutuyor. USB kablosu ilk çekişte elimde kaldı.
5 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay ürün bilgisi çok kullanışlı bi ürün değil.çok da sesli çalışıyo..imkanınız varsa microsoft unkini alın bence
65 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay Yorumlar için teşekkür ediyorum. İşte bu şekilde yorumlarımız fazlalaştıkça ve işe yarar/yaramaz özellikleri deneyen kişilerce saptanıp buraya yazıldıkça ürün hakkındaki düşüncelerimiz dahada netleşecek ve ürünü gönül rahatlığı ile sipariş edeceğiz. Mesela ben şimdi bitane sipariş verecektim ama iki kişiden de sesin yüksek olduğunu duyunca vermedim. Hatta ek olarak alttaki yorumda aklımıza o anda gelmeyen şeyleride okumuş olduk.
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ÜRÜN HAKKINDA Çok kullanışlı değil. yarı ve daha fazla yükseltildiğinde bilgisayarı üzerinde tutamıyor. Fan sesi de yüksek.