Kapat

Fawori Primo Line Metalik Siyah Sprey Boya 400 Ml.

Satıcı: ayskocak

Piyasa Fiyatı :
22,68 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
18,90 TL


Ürün Stokta! Şimdi sipariş verin, en geç yarın kargoya teslim edelim.
Dikkat: ayskocak Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!

Fawori Primo Line Metalik Siyah Sprey Boya

Çabuk kuruyan, cilalanabilir, atmosfer koşullarına dayanıklı, kaliteli, kalıcı ve profesyonel sonuç veren modifiye akrilik esaslı solvent bazlı sprey boyadır. 

Metal, ahşap, karton, cam, taş ve her türlü lastik ve plastik yüzeylerde kullanılabilir. Kurşunsuzdur. Yüzeye renk vermek ve korumak icin bulunan ceşitli renk alternatişerinin yanı sıra farklı kullanım amaçlarına uygun muhtelif ürün çeşitleri bulunmaktadır. ( Vernik, Metalik Efekt, Jant Boyası, şoresan Boya vb. ) 

Uygulanacak alanı pas, yağ ve kirden arındırınız ve eski boya tabakalarını hafifçe zımparalayınız. PVC, fiber ve problemli yüzeylere uygulamadan once uygun astar kullanılması gerekir. Boyanmayacak bölgeleri uygun bir koruyucu ile kapatınız. Kullanmadan önce sprey boyayı iyice çalkalayarak (2dk.) deneme püskürtmesi yapınız. 

Kullanım esnasında belirli periyotlarla çalkalayınız ve 25 cm mesafeden, ince katlar halinde minimum 2 kat boyayınız. Katlar arası 20 dakika bekleyiniz. Yüzey kuruması 5-20dk., nihai kuruma ise 24 saatte gercekleşir. Ortalama olarak tek katta 1 kutu ile 2 m2 alan boyanabilir. Ventilin ucunun tıkanmasını önlemek icin uygulama sonunda kutuyu başaşağı çevirip itici gaz çıkana kadar püskürtünüz.


Fawori Primo Line Metalik Siyah Sprey Boya 400 Ml. Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!