Kapat

Fawori Wood Stain Vernikli Ahşap Koruyucu - 2.5 Litre - Ceviz

Satıcı: ayskocak

Piyasa Fiyatı :
53,88 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
44,90 TL


Ürün Stokta! Şimdi sipariş verin, en geç yarın kargoya teslim edelim.
Dikkat: ayskocak Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!

Hazır Vernikli Ceviz Renkli 2.5 Litre Ahşap Koruyucu

TANIM VE ÖZELLİKLER

Ahşap yüzeyler için geliştirilmiş, alkid bağlayıcı esaslı, şeffaf yapıda yarı parlak görünümlü dekoratif ve koruyucu amaçlı kullanılan son kat ahşap verniğidir. Özel katkı maddeleri sayesinde küf ve mantara karşı dirençlidir. Ahşabı suya ve ultraviyole ışınlarına karşı korur. Ahşap tarafından emilmesi çok kolaydır. Aşınmaya dirençlidir. Uygulama sonrası kuruduktan sonra silinmesi gerekmez. Yüzey üzerinde film tabakası oluşturur.


UYGULANACAK YÜZEYLER

Her tür ahşap doğrama, cephe kaplaması ve ahşap bahçe mobilyasında kullanılabilir. Uygulama yapılacak yüzeydeki her tür yağ, kir, reçine ve toz temizlenmeli; gerekirse zımparalanmalı ve zımpara tozları temizlenmelidir.


UYGULAMA

Fırça, rulo ya da püskürtme yöntemlerinden biriyle, 8 saat arayla, 2 kat olarak uygulanır. Varsa budaklar yakılmalı ve reçineler selülozik tiner ile temizlenmelidir. Eğer uygulama yapılacak ahşap ham ahşap ise ahşabın küf, mantar ve ahşap kurtlarına karşın tam korunması için Fawori Wood Stain uygulamadan önce 1-2 kat emprenye uygulanması önerilir. Daha önceden Fawori Wood Stain uygulanmış yüzeylere yeniden uygulama yapılması gerektiğinde, yüzey kendini taşıyabiliyorsa hafif bir zımpara yapılmalı sonra nemli bezle silinmeli ve 1 kat yüzey üzerindeki renkle boyanmalıdır. Eğer yüzeyde kalkan, kabaran noktalar varsa bunlar yüzeyden uzaklaştırıldıktan sonra yeni uygulama yapılmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyin sıcaklığının +5°C ve +30°C arasında olmasına özen gösterilmelidir.


İNCELTME

Kullanıma hazırdır. İnceltilmez.


KURUMA SÜRESİ ( 25°C, %65 HR’de )
Dokunma kuruması : 1-2 saat
Toz kuruması : 4-5 saat
Sert kuruması : 12 saat


SARFİYAT

Ahşabın cinsine ve emiciliğine bağlı olarak 1 L ile tek katta 11-13 m2‘lik alanda uygulanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
Fawori Wood Stain Vernikli Ahşap Koruyucu - 2.5 Litre - Ceviz Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!