Kapat

Feniks Yayınları Kitap Seti 3 (Seni O Sanmıştım, Uzaktaki Küçük Güneş Kuşları, Oyuna Devam)


Piyasa Fiyatı :
54,90 TL

% 51 İNDİRİM

Fiyat :
26,90 TL


Seni O Sanmıştım, Uzaktaki Küçük Güneş Kuşları, Oyuna Devam Kitap Sevenler İçin

Kitap seven bitenekadarcılar için Feniks Yayınları Kitap Seti 3 (Seni O Sanmıştım, Uzaktaki Küçük Güneş Kuşları, Oyuna Devam)

Yaz tatilinde ve normal zamanlarda okumaktan keyif alacagınız kitap seti.
 
Seni O Sanmıştım
 
Sema Bozok’un imrenilecek bir hayatı vardı. Başarılı, yakışıklı bir koca, herkesin hayallerini süsleyen bir iş, huzurlu bir ev… Daha ne isterdi ki insan? Ama mutluluğu uzun sürmeyecekti. 
 
Kocası Hakan’ın kardeşi Mine onları özel bir akşam yemeğine çağırdığında başına geleceklerden haberi yoktu. Asla tahmin edemezdi böyle bir şeyi… Yıllardır unutmak istediği, geçmişe gömmeye çalıştığı biri… Mine’nin sevgilisi olarak karşısında duruyordu. 
 
Sema korkuyordu. Kaybetmekten, yüzleşmekten, söylemekten… 
Cüneyt Kordemir kimdi? Sema’yla ne ilgisi vardı? Mine’nin hayatına nasıl girmişti? Amacı neydi? Bu soruların bazılarının cevaplarını biliyordu Sema. Bazılarının cevabını bilmek içinse çırpınıyordu. Fakat Cüneyt’i görmek, ona yakın olmak istediği son şeydi. Onu ailesinden de, hayatından da, hatta hafızasından da atabilseydi keşke… Fakat bunun için her şeyi anlatması, geçmişi su yüzüne çıkarması gerekirdi.
 
Peki, böyle bir şeyi yapabilecek miydi?
 
Yıldız Tilbe’nin şarkısını ilk defa duyuyordum. Sözlerini ve nahif müziğini dinlemeye başladığım anda etkilendim. İki dakika sonra arabayı sağa çekmiş, hıçkırıklara boğulmuştum. Şarkı öylesine çarpmıştı beni.
Yaşadıklarımı tam olarak özetlemiyordu aslında sözleri. Ama bir tür kapıyı açmıştı içimde. Geçmişin kapısıydı bu. O kapıdan geçtim. Sanki başka çarem de yoktu. Şarkının etkisi öylesine güçlüydü ki… Hatta beni geçmişe ışınladı bile diyebilirim. Çünkü kaşla göz arasında kendimi geçmişte, geçmişimde buldum. Her şeyi sil baştan yaşamaya başlamıştım.
 
YAYINEVİ : Feniks Kitap
ADI : Seni O Sanmıştım
YAZAR : Bige BİLGEN
SAYFA SAYISI : 216
ISBN : 978-605-5514-62-4
BARKOD : 9786055514624
EN / BOY / YÜKSEKLİK : 13.5x21
Kapak Cinsi : Kuşe 350 gr.
 
Uzaktaki Küçük Güneş Kuşları
 
Eğlenceli, acıklı ve tamamen gerçek… Kitabı bitirdikten sonra bile karakterleri aklınızdan çıkaramayacaksınız.
 
Başka, bambaşka bir dünya...
 
Eski inanışlar, şeytan ormanı, kadınların sünnet edilmesi, fakirlik, petrol şirketleri, savaş, acı, umut, hayal kırıklıkları, hiçlik, umut, aitlik...
 
On iki yaşındaki Blessing için hayat oldukça keyifli ve kolaydı; ta ki babası annesini başka bir kadın için terk edene kadar… Blessing, işinden ayrılmak zorunda kalan annesi ve abisiyle birlikte Nijer Deltası’na, büyükannesiyle büyükbabasının yanına gider. Lagos’ta yetişmiş olan Blessing’i fakir, zorlu ve tehlikelerle dolu bir köy olan Warri’de hiç bilmediği bir yaşam beklemektedir ve buradaki yaşamında tutunduğu tek şey bilge büyükannesidir.
 
Blessing’in büyüleyici sesiyle kaleme alınan Uzaktaki Küçük Güneş Kuşları bir ailenin her şeye rağmen hayata tutunma çabasının anlatıldığı, zaman zaman gülünç, bazen dokunaklı ve ara ara da trajik bir  hikâye… Dile gelen bu karakterleri asla ama asla unutamayacaksınız.
 
YAYINEVİ : Feniks Kitap
ADI : Uzaktaki Küçük Güneş Kuşları
ÇEVİRİ :Ezgi Özdemir Akşar 
YAZAR : Christie Watson
KAPAK TASARIM: Duygu Serin
SAYFA SAYISI : 408
ISBN : 978-605-5514-75-4
BARKOD : 9786055514754
EN / BOY / YÜKSEKLİK : 13.5x21
KAPAK CİNSİ : Kuşe 350 gr.
 
Oyuna Devam
 
Yeniden başlamak için geç kaldığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz...
 
Önce aşk, sonra evlilik ve ardından da sıkıcı ve sıradan bir hayat, sadakatsizlik, tatsız sürprizler ve boşanma...
 
Hiç kimse hayatın adil olduğunu söyleyemez ve tabii ki sonsuza kadar aşkın var olduğunu da... Bu durumda Jess Marlowe, Nell Keats, Laura Keats ve Grace Henley’in yapacağı tek bir şey vardı: Oyuna devam etmek ve oyunu yeniden kurallarına göre oynamaya çalışmak.
 
Ünlü bestseller yazarı Holly Chamberlin’in kaleme aldığı Bostonlu dört boşanmış kadının aşkı, seksi, eğlenceyi ve daha da önemlisi kendilerini keşfetmelerinin eğlenceli, akıcı ve bir o kadar da gerçek hikâyesi...
 
YAYINEVİ : Feniks Kitap
ADI : Oyuna Devam
YAZAR : Holly Chamberlin
ÇEVİRİ : Aslı Tümerkan
SAYFA SAYISI : 400
ISBN : 978-605-55-14-47-1
BARKOD : 9786055514471
EN / BOY / YÜKSEKLİK : 13.5x21
KAPAK CİNSİ : Kuşe 350 gr.
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 set (3 Adet) kitap gönderilecektir.


feniks yayınları kitap seti oyuna devam uzaktaki küçük güneş kuşları seni o sanmıştım


Feniks Yayınları Kitap Seti 3 (Seni O Sanmıştım, Uzaktaki Küçük Güneş Kuşları, Oyuna Devam) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!