Kapat

Fileli Havuz ve Deniz Yatağı: Yeni Nesil Tasarım


Piyasa Fiyatı :
49,99 TL

% 22 İNDİRİM

Fiyat :
38,90 TL


Fileli Havuz ve Deniz Yatağı: Yeni Nesil Tasarım. Deniz, Havuz Keyfiniz asla yarım kalmasın! Alt Kısmı file olarak tasarlanmış Yeni Nesil Deniz Yatağı.

Deniz veya havuza giren kişiler için eğlence açısından olmazsa olmaz eşyalardan biride su üzerinde duran şişme yataklardır. Bitenekadarcılar'a özel hem çocuk hem yetkişkinler için Fileli Havuz ve Deniz Yatağı.

Şüphesiz deniz yataklarının en büyük dezavantajı uzandığımız bölümün düz polyester malzemeden üretilmesinden dolayı, güneş ve sıcağın etkisi ile vücudumuzu sürekli terletmesidir.

Yeni nesil deniz yatağı / havuz yatağı ile deniz ve havuz keyfiniz artık dahada serin ve eğlenceli. Uzanma bölümü file olarak tasarlanan bu deniz yatağında vücudunuz aynı zamanda su ile temas ederek size ekstra bir serinleme hissi verecektir.

Yaz aylarının en çok tercih edilen eğlence ürünlerinden biriside havuz ve deniz yataklarıdır. Çocuklarınızın ve sevdiklerinizin iç rahatlığı ile tercih edebileceği deniz ve havuz yatak modelleri ile suyun üstünde eğlenceli zamanlar geçirmenize yardımcı olacaktır.

Fileli deniz yatağı sizi dengede tutarak huzurlu bir şekilde uzanmanızı sağlar.

Güneşlenmekten hiç bu kadar zevk almadığınıza eminiz.

Fileli Havuz ve Deniz Yatağı Özellikleri:

  • Tasarımında fileler ile rahatlık açısından mükemmel özelliğe sahiptir.
  • Güneşten gelen zararlı ultraviole ışınlarına karşı korumaktadır.
  • 0.20 mm kalınlığındaki vinil malzeme sayesinde hijyenik bir yapıya sahiptir.

Havuz ve Deniz Yatağı Modelleri:

  • Kırmızı renkli havuz / deniz yatağı
  • Mavi renkli havuz / deniz yatağı

Deniz Yatağı Ölçüleri:

  • 160 cm x 84 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 adet "Fileli Havuz ve Deniz Yatağı" gönderilecektir.deniz yatağı havuz yatağı şişme deniz yatağı fileli deniz yatağı havuz ve deniz yatağı


Kırmızı
Mavi


Fileli Havuz ve Deniz Yatağı: Yeni Nesil Tasarım Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!