Kapat

Fincan Tasarımlı Silikon Kek Kalıbı Seti (8 Parça)
Faturalı Ürün

 

 

Fincan Tasarımlı Silikon Kek Kalıbı Seti (8 Parça)

 
 
 
 
 

Cupcake'ler hem görüntüsüyle, hem lezzetiyle bizi baştan çıkaran yiyeceklerdendir. Yemeye kıyamadığımız bu şirin kekleri yapmak da, en az yemek kadar eğlenceli!

Piyasada cupcake yapmak için çeşit çeşit kek kalıbı mevcut. Teflon olanlar, kağıtlar ya da silikon olanlar. Son günlerde herkes tarafından kullanılan silikon kalıpların faydaları malum. Hem bizi kalıpları yağlamak zorunda bırakmıyor, hem sağlıklı hem de onca emek vererek hazırladığımız kekleri kaptan çıkaralım derken paramparça etmiyor.

Hızlı ısındığı için de kekin her tarafını eşit derecede ve düzgün pişiren silikon kek kalıpları arasında en farklı ve eğlenceli tasarıma sahip ürünü sunuyoruz.

Bundan sonra cupcake'leriniz fincan içinde pişecek! Muhteşem değil mi? Hem de bu Fincan Şeklinde Silikon Kek Kalıpları'nızı ister fırında, ister buzlukta kullanabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki, fincanlarda ister kek pişirin, ister tatlı veya dondurma ikram edin. Eğlenceli ve farklı sunumlar yapmayı sevenler için harika bir tasarım olan Fincan Şeklinde Silikon Kek Kalıpları sayesinde hazırlamak da sunum da çok eğlenceli!

Ürün Özellikleri:

  • İster kek kalıbı, ister tatlı kasesi olarak kullanabilirsiniz.
  • Sağlığa zararı olmayan silikon malzemeden üretilmiştir.
  • -40 dereceden 200 dereceye kadar dayanıklıdır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Paket İçeriği:

  • 4 adet Silikon Fincan 
  • 4 adet Silikon Tabak
 

 Fincan Tasarımlı Silikon Kek Kalıbı Seti (8 Parça) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!