Kapat

Flexi Bar - Egzersiz Çubuğu Fitness ve Spor Aleti


Fiyat :
14,90 TL


Egzersiz Isınma Hareketlerinde Karın Kasları, Göğüs, Kol, Omuz Kaslarınızı geliştirecek

Harika bir vücuda sahip olmak için ihtiyacınız olan tek egzersiz sistemi Flexi Bar - Egzersiz Çubuğu Fitness ve Spor Aleti

Flexi Bar uzun bir sopa gibi görünebilir ve insanlar sizin dövüş sporu yaptığınızı sanabilir, ancak çok yönlü ve çok etkilidir, vücut geliştiriciler, aktif sporcular, ev hanımları çocuklar ve engelliler dahil herkes için uygundur.
 
Nasıl Kullanacağım ve mevcut egzersiz planıma dahil edebilirmiyim:
 
Flexi Bar’ı kullanmak için ne çok sıkı ne de çok gevşek olmak üzere elinizde tutun ve hareket ettirmeye başlayın, ilk hareketle birlikte titreşim gücü oluşur böylece kaslarınız ve sinir sisteminiz çalışmaya başlar. Alışana kadar ilk başlarda uygun salınımı elde etmekte zorlanabilirsiniz. Bar’a bakmayın ve dikkatinizi bar’dan başka yere verin. Bir süre sonra başardığınızı göreceksiniz.
 
Bar’ın hareketini sağlamak sadece ilk adım olacaktır. İlk başta size çok kolay gelebilir, zaman içinde kollarınızda çekirdek(ana) kaslarınızın çalıştığını hissedeceksiniz ve birkaç hafta içinde faydalarını görmeye başlayacaksınız.
 
Flexi Bar’ ı evde kendi kendinize kullanabilirsiniz veya kendi egzersizinizin bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Çalışma başlangıcında esneme hareketleri yerine, yada çalışmanız sırasında veya sonrasında tazelenme egzersizi olarak kullanabilirsiniz. Kaslarınızı çalıştırırken, farklı şekillerde kaslarınızı çalıştırmak veya hız çalışmalarının arasında tepki sürelerini arttırmak için kullanabilirsiniz.
 
Flexi-Bar Nasıl Çalışır:
 
Flexi Bar’ ı hareket ettirdiğinizde, bir titreşim/salınım vücudunuzdan geçer. Titreşim kaslarınızı denge hareketinden dışarı iter ve çeker böylece tonik gerilme refleksi oluşur.
Tonik Refleks Kasılma sinyalleri sürekli olarak kaslarınızdan geçip sinir sisteminiz aracılığı ile beyninize ve ordan da geri gelir. Bu sayede kaslarınız olması gerektiği yerden hareket ettirilerek daha güçlü, daha esnek ve daha fit olmasını sağlar.
Flexi Bar ile ana (kök) kaslarınız olarak bilinen kaslar etkilenecektir. Bütün ana kas gruplarının çalışması iç Fleksi Bar çok uygun bir spor aletidir. Tekniğini öğrendikçe özellikle üst kas grubunuzu, Karın kasları, göğüs, kol, omuz kaslarınızı geliştirecek, düz bir karna sahip olmanızı sağlayacaktır. Yağlarınızı yakacak ve fit bir vücuda sahip olacaksınız. Seksi bacaklara, sıkı kalçalara, fit ve zinde bir görünüm artık çok kolay.
 
Flexi-Barı Kimler Kullanabilir ve Nasıl Kullanılabilir:
 
Flexi Bar kaslarınızın şekillendirecektir, sizi forma sokacaktır ve sizi zinde tutacaktır. Ayrıca iyileşme, yerine getirme sürecini de hızlandırır, hamilelik döneminin ilk iki ayında da oldukça etkili ve faydalıdır, doğumdan sonra egzersizlere başladığınızda, çocuklar, erişkinler ve tekerlekli sandalye kullanıcıları rahatlıkla faydalanabilir.
 
Flexi-Bar Ne Sıklıkta Kullanılmalı:
 
Çabuk ve kolay: minimum süre maksimum sonuç… Sadece 10-15 dakika, haftada 3 kere, kardiyovaskuler çalışma ile birlikte 3-6 hafta içinde muhteşem sonuçlar elde etmeye başlayacaksınız.
 
Flexi-Bar Aşağıdaki Durumlarda Önerilmez:
 
Akut Ramatoid Artrit ( Akut ya da kronik eklem inflamasyonları/İltihap. Anatomik olarak sinoviyal daha sonra kartilajinöz ve kemik lezyonlarıyla karakteristiktir.)
 
Akut yaralanmalar(Kazalarda başın ileri ve geri sarsılması sonucu ortaya çıkan hasarlar, Baş/Boyun )
 
Akut Enfeksyon / Şişme, Şişik
 
Akut Sırt Ağrısı
 
3. Evre hamilelik
 
Yeni Ameliyat/ Operasyon sonrası
 
Kalp Ritmi Bozuklukları / Kardiyo Vasküler Rahatsızlıklar
 
Not: Anlaşılmayan veya emin olamadığınız konularda lütfen doktorunuza başvurunuz.
 
 
Ölçüleri:
Uzunluk: 160 cm
 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Flexi Bar - Egzersiz Çubuğu Fitness ve Spor Aleti gönderilecektir.Flexi Bar - Egzersiz Çubuğu Fitness ve Spor Aleti Yorumları Tüm Yorumlar (1)
44 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay yararlı muhteşem bir şey.bugün elime geçer geçmez sallayayım dedim şöyle bir.bırakınca kaslarınızdaki dumble kaldırınca hissedilen tatlı ağrıyı hissediyorsunuz.power ball gibi sadece bilek değil pazıları da hareketlendiriyor.ben sevdim.