Kapat

Fondü SET - Yeni Yılın En Romantik Sofrası


Fiyat :
17,90 TL


Eğer fondünün tadına bakmamışsanız, hayatın tadını almamışınızdır.

Bitenekadarcılara özel çok özel ve lezzetli bir fırsat!

Bitenekadarcılar kendi evlerinin konforunda en güzel ve kullanışlı biçimde sunulan bu set sayesinde sofralarınız Romantik bir Şölene dönüştürebilecekler!

Meyveleri hiç böyle lezzetli yemediniz.

Soğuk kış gecelerinin en lezzetli anları için.

Çikolatanızı föndü fincanına koyacaksınız ve meyvelerinizi föndü çatalı ile alttan yanan mum sayesinde  sürekli sıcak olan çikolatanıza batırarak yiyeceksiniz.

Eğer fondünün tadına bakmamışsanız, hayatın tadını almamışınızdır.

Sıcak yiyecek, özellikle çikolata sunumlarınızda en büyük ihtiyacınız, soğumayı engelleyen dış yüzeyi porselen, özel föndü çatalı ile  beraber sunulan fondü seti.

1 adet porselen Fondue
1 adet Fincan
6 adet Mum
6 adet Fondue Çatalı

Kutu : 25 cm x 21 cm x 11cm
Dış kap : Yükseklik 12 cm - Çap  11 cm
İç Kap : Yükseklik 6 cm - İç Çap 8 cm
Çatal : 19 cm  (6 Adet)
Mum : Yükseklik 1,5 cm - Çap : 4cm (5 adet)
İç Hacim : 250 cm³

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 9
Bu ürün kargoya 29 Aralık 2009 Salı günü verilecektir.


KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Beyaz
Siyah


Fondü SET - Yeni Yılın En Romantik Sofrası Yorumları Tüm Yorumlar (20)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
27 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay güzel
69 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay renk Resim başlığında siyah diyerek, resimde alt kısmı beyaz haznesi siyah olan gösterilmiş. Renkleri bu şekilde mi anlamalıyız yoksa başlık resim için konulmadı mı?
57 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Çok kaliteli ve şık Ürün bugün elime geçti. Beklediğimden çok daha kaliteli. Çatalların sapları ve metalleri ile ilgili endişelerim vardı, inanılmaz kaliteli duruyorlar. Ayrıca kutusu da çok orjiinal ve şık. Fondünün seramik gövdesi de çok kaliteli. Bence kaçırılmayacak bir hediye.
45 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Çok şık Daha önce kendime almıştım, şimdi de ablama doğum günü hediyesi olarak aldım. Çok şık bir ürün. Çikolata sevenlere özellikle önerilir. Alt kısmı siyah haznesi beyaz olan daha hoş, içinde erimiş çikolata güzel ve leziz görünüyor. :)
8 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Kesinlikle tavsiye ederim.. Geçen sefer almıştım iyi ki de almışım hakikaten kaliteli ve hesaplı bir ürün herkese tavsiye ederim..