Kapat

Fono Temel İngilizce Eğitim Seti 4 Kitap + 4 CD
Fono Temel İngilizce Eğitim Seti 4 Kitap + 4 CD

Fono Temel İngilizce Eğitim Seti 4 Kitap + 4 Audio CD 

Fono Kendi Kendinize Hızlı İngilizce Öğrenim Seti


Hızlı ingilizce seti İngilizceyi hiç bilmeyenlere bu dili en başından başlayıp hem kolay hem de hızlı bir şekilde öğretmek prensibine göre hazırlanmıştır.

İngilizce öğrenmeye başlayanlar önce kitabını izleyerek bir miktar ilerledikten sonra, CD'leri dinleyerek öğrenimini sürdürmelidirler.

Set İçeriği ;

1-) Kendi Kendinize Hızlı İngilizce 2 Kitap (422 Sayfa) + 2 Audio CD

2-) 
  Kendi Kendinize Hızlı İngilizce 2 Kitap (414 Sayfa) + 2 Audio CD

İngilizce öğrenimine sıfırdan başlayan bu kitaptan, bu dile ait hiç bilgisi olmayanlarla çeşitli zamanlarda biraz çalışmış fakat bilgilerini ileri ve düzenli bir düzeye getiremeyip birbirinden kopuk bir takım dağınık bilgilere sahip olan ancak bunları kullanabilecek hale bir türlü gelememiş olanlar yararlanabilirler.

Bu eserin içindeki okuma parçaları CD'ler halinde öğrencilerin yararına sunulmuştur. Yabancı dil öğreniminde kulaktan duymanın da önemi kuşkusuzdur. 

Böyle bir olanak hem öğrenmeyi çabuklaştırır, hem de söylenişlerin doğru şekli dili İngilizce olanların ağzından öğrenilmiş olur. 

 

Ayrıca hem kitaptan okuma, hem CD'den dinleme yöntemi öğrenciye pratik elde etme olanağı sağlar. Yabancı dil öğrenme atmosterinin içine götürür.

Her çift numaralı ünite başında, iki ünite içinde geçecek yeni kelimelerin okunuşları ilk ünitede öğretilen yöntem kullanılarak gösterilmiş ve öğrencilerin İngilizce kelimeleri doğru olarak söyleyebilmeleri kolay ve güvenilir bir biçimde sağlanmıştır.

Bu eserin İngilizce'yi kendi kendine öğrenmekte olanlara büyük bir destek ve olanak sağlayacağı kuşkusuzdur.www.entegrabilisim.com
Fono Temel İngilizce Eğitim Seti 4 Kitap + 4 CD Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!