Kapat

FOR KIDS Bebek Gelişim Müzik CDsi (Classic For Kids)


Piyasa Fiyatı :
11,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
8,90 TL


FOR KIDS Bebek Gelişim Müzik CDsi (Classic For Kids) Bebeklerin Fiziksel ve Zihinsel Gelişimine Yardımcı Olur

Bitenekadarcılar bebeklerinizin zihinsel ve fiziksel gelişiminde yardımcı, hayata daha rahat bir başlangıç yapsınlar diye FOR KIDS Bebek Gelişim Müzik CD'si (Classic For Kids).  

Klasik müzik dinleyen bebeklerin daha çabuk büyüdüğü yaşamlarının ilk aylarında karşılaştıkları stresten daha çabuk arındıkları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 
 
Klasik müzik dinleyen bebeklerin kalp atışları düzene girmiş nefes alıp vermeleri kolaylaşmıştır. 
 
Anne karnından itibaren klasik müzik dinletilen bebeklerin psikolojik gelişmeleri olumlu olmuş hırçın davranışlar yerine olumlu davranışlar sergilemeğe başlamışlardır. 
 
Klasik müzik zekâ ve beynin gelişmesinde çok önemli rol oynadığı bilim adamlarınca kanıtlanmış ve bu müziği dinleyen bebeklerin düzgün konuşma yeteneğine sahip olduğu ortaya çıkmıştır. 
 
FOR KIDS Bebek Gelişim Müzik CDsi Özellikleri : 
 
1- Zihinsel gelişime etkisi; Yapılan araştırmalar, çocuk beyninin gelişiminde özellikle ilk yıllar, müziğin çok önemli bir etken olduğunu ortaya koymuştur. 
 
2- Duygusal gelişime etkisi; Anne karnından itibaren müzik dinleyen bebekler hırçın hareketler yerine daha uyumlu davranış sergilerler 
 
3- Fiziksel gelişime etkisi; Müzik dinleyen bebekler bazı şarkılarda hareketlenirler. Dolayısıyla bu hareketlilik bebeğin küçük kas, büyük kas gelişimini sağlar. 
 
4- Sosyal gelişime etkisi; Müzik dinleyen bebekler, melodi, armoni, ritim gibi müziğin en önemli unsurlarını öğrenirler. 
 
5- Müziğin matematik zekası gelişimine etkisi vardır. 
 
6- Müziğin kulak ve dil gelişimine etkisi vardır. 
 
7- Zihinsel gelişimin % 85’i 8 yaşına kadar, Beyin gelişiminin % 80’i 3 yaşına kadar tamamlanır. Zeka gelişimini ve beyin gelişimini ilk aylar beslenmeden sonra olumlu etkileyen ilk faktör müziktir. 
 
8- Bilim Adamları, Klasik Müzik dinleyen bebeklerin daha çabuk büyüdüğünü ve yaşamlarının ilk stresten daha hızlı arındığını kaydettiler. Klasik Müzik çalındığında bebeklerin kalp atışları düzene girerken, nefes alıp vermeleri kolaylaşır. 
 
9- Tekrarlayan melodiler sayesinde müzik hafızası oluşur. Müzik yaratıcılığı gelişir. Bebeğin müzik yeteneği ve yaratıcılığı harekete geçer.
 
Hitap ettiği Yaş Aralığı : 0-7 
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "FOR KIDS Bebek Gelişim Müzik CD'si" gönderilecektir.


for kids bebek gelişim müzik cd classic for kids


Classic For Kids


FOR KIDS Bebek Gelişim Müzik CDsi (Classic For Kids) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
42 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay güzel