Kapat

FOR SAMSUNG / XEROX / TÜM MODELLER İÇİN UYUMLU KIRMIZI TONER

Satıcı: inkjet

Piyasa Fiyatı :
46,56 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
38,80 TL


FOR SAMSUNG / XEROX / TÜM MODELLER İÇİN UYUMLU KIRMIZI TONER

FOR SAMSUNG / XEROX / TÜM MODELLER İÇİN UYUMLU KIRMIZI TONER TOZU - 100 Gram en ucuzu  SAMSUNG(). FOR SAMSUNG / XEROX / TÜM MODELLER İÇİN UYUMLU KIRMIZI TONER TOZU - 100 Gram En kalitelisi için inkjet.com.tr Toner Malzemeleri.

INKJET İTHAL TONER Artık Türkiye'de inkjet toner 
1. KALİTE DOLUM FİYATINA SIFIR TONER  
INKJET  %100 yeni üretim olup orijinal tonerler ile aynı performansı verir.   
Kesinlikle Ürün orijinal kutusunda olup daha önce açılmamıştır. Doldurmanız bile daha pahalıdır. Havalı poşetinde gelmektedir Kargoda sarsılma ve kırılmalara karşı önlem olarak  koyulmuştur.  
inkjet Tonerlerimiz size geldiğinde orijinal tonerde olduğu gibi poşetini ilk siz açar ve koruma şeridini ilk siz çıkarırsınız. Bu şerit söküldüğünde tekrar takılması mümkün değildir. Tonerin sıfır ve kullanılmamış olduğunu bu şeritten rahatlıkla anlayabilirsiniz. Daha önce dolum yapılmış veya yenilenmiş tonerlerde bu şerit yoktur. 
Daha önce doldurulmuş veya kullanılmış yenilenmiş toner değildir. SIFIRDIR. Tam kapasite dolu olduklarından orijinal tonerler kadar çıktı alabilirsiniz. 
Siyah ton olarak kaliteli baskı verir. İnkjet toneri Orjinalinden ayırt edemeyeceksiniz. 
inkjet Tonerlerimize orijinal  bile olmayan anında birebir değişim garantisi veriyoruz. inkjet Tonerde bir arıza veya sorun çıkarsa veya kargoda aldığı darbelerden dolayı yazma ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız sadece bizi aramanız yeterlidir. Kargo ücreti ödemeden toneri bize gönderirsiniz ve hemen size yenisi gönderilir. Bu garanti orjinal tonerlerde bile yoktur.  
inkjet ithal tonerler tekrar doluma uygundur. Dilediğiniz kadar tekrar doldurup kullanabilirsiniz. Dilerseniz ömrü bittiğinde drum ünitesini de değiştirebilirsiniz. Tabiiki inkjet tonerin fiyatı çok uygun olduğu için bunlarla uğraşmak istemeyebilir ve sürekli yenisini alabilirsiniz.   yapmak hem zahmetli hem de sağlığa zararlıdır. 
Kutusu açılmamış olan inkjet  sizlere en uygun fiyata garantili şekilde ulaşmaktadır. 
inanılmaz tasarruf sağlarsınız. 


 
 
  

Avantajları 
- Orijinal kalitesinde çıktı alabilirsiniz. 
- Orijinal toner baskı sayısında çıktı alabilirsiniz. 
- Daha sonra dolum yaptırabilirsiniz. 
- %100 Değişim garantilidir. 
- %70 tasarruf edersiniz 
- En uygun fiyat aynı gün kargo

FOR SAMSUNG / XEROX / TÜM MODELLER İÇİN UYUMLU KIRMIZI TONER Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!