Kapat
Ekran Koruyucu Fırsatları : 0 Fırsat

Ekran Koruyucu

İnsanoğlunun inanılmaz bir gelişimi var ve buna bağlı olarak da sürekli olarak karşımıza yeni ürünler çıkmıyor değil. Karşımıza çıkan tüm ürünler de hayatımızı kolaylaştırma güzelleştirme özelliği olan objeler. Bu objelere baktığımızda elektronik alanında son derece hızlı bir gelişme yaşandığını görüyoruz.

Elektriğin icadı ve telefonun bulunmasıyla beraber yaşanan çok hızlı gelişmeler mevcut ki kimi zaman bu gelişmelere yetişmek adeta imkânsız.

Bir de Steve Jobs Bill Gates gibi dünya çapında dâhiler var ki onlar da dünyanın geleceğine yön veren çok özel inşalar ki adeta tarihin yönünü değiştiren insanlar.

Bilgisayarlar insanların yaşamına bir girdi tam girdi ve bu alanda da son derece çok değişik ürünler vardır. Önce büyük bilgisayarlar girdi yaşamımıza girdi sonra masaüstü bilgisayarları girdi sonrasında dizüstü bilgisayarlar ve tabletler girdi. Bunun yanında bir de cep telefonları girdi hayatımıza ve insanlar bu ürünler vasıtası ile tüm işlerini hallediyorlar. Son olarak da tabletler. Artık her şey bu tarz ürünlerin üzerinde

Bu tarz ürünlerin gündelik yaşamda camlarının kırılma çizilme gibi durumlar yaşanmaması ekran koruyucusu kullanılarak olası tüm sorunlar ekranlarında en aza indirgenmeye çalışılıyor.

Ekran koruyucusu olan bu ürünler ilgili ürünün markasına modeline göre değişir o yüzden herhangi bir ekran koruyucu her tür tablet modeline, her türlü cep telefonu modeline göre değişmektedir.

Bu ürünlerin genel özelliğine bakıldığında şunlar söylenebilir: Kullanılan ürünü kire ve darbeye karşı korur. Anti-Glare özelliği sayesinde kir tutmaz, ışığı yansıtmazdır. Dokunmatik ekranlarda asla ekran kullanımını engellemez.

Yüksek kalite ultra ince şeffaf film materyalden üretilmiştir. Şeffaftır. Kalıp kesimleri oldukça mükemmeldir. Özel bir malzemeden üretilirler. Bu ürünler asla ekrana zarar vermezler. Çıkarıldıktan sonra iz bırakmazlar.

Bu ürünler alınırken mutlaka bilinen adreslerden alınmalıdırlar. Ürünün özelliklerine dikkat edilmelidir. Ürünler mutlaka ilgili cihaza uygun olan ürünler alınmalıdır. Fiyat konusuna asla takılmadan ekran koruyucusu alınmalıdır.

Eğer bu ürünler üzerinde herhangi bir çizilme aşınma gibi bir durum olursa kesinlikle değiştirilmeli ve yerine yenisi takılmalı ve cihaz öyle kullanılmalıdır.