Kapat

Fotoğraf Makinası Kılıfı: Darbeye Dayanıklı


Piyasa Fiyatı :
9.90 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
7.90 TL


Fotoğraf Makinası Kılıfı: Darbeye Dayanıklı Düşmelere ve Çarpmalara Karşı Darbeye Dayanıklı

Bitenekadarcılar için Darbeye Dayanıklı Fotoğraf Makinesi Kılıfı, fotoğraf makinenizi en iyi şekilde koruyarak, fotoğraf makinenize en az sizin kadar değer verecek, ona gözü gibi bakacak.

Hepsi birbirinden değerli, en güzel anlarınızı sonsuza kadar dondurmuş olan fotoğraflarınızdan daha önemli olan bir şey varsa, o da bu anları yakalayabilmenizi sağlayan fotoğraf makineniz.

Fotoğraf makinelerimize en iyi şekilde bakmak hepimizin bir bakıma boynunun borcu. Unutulmaya yüz tutmuş anıları bir anda tekrar karşımıza çıkaran, sevdiklerimizi sürekli yanımızda hissettiren, gençliğimizi yanımızdan ayırmayan o muhteşem fotoğraflar, fotoğraf makinelerimiz sayesinde var.

Her türlü kir, pas ve toza karşı korurken, aynı zamanda düşmelere ve çarpmalara karşı da fotoğraf makineniz koruma altında kalsın isterseniz, Darbeye Dayanıklı Fotoğraf Makinesi Kılıfı tam sizin için.

SLR ve DSLR makineler için küçük yapıdadır.

Renk: Lacivert

Fotoğraf Makinası Kılıfı Ölçüleri:

  • 12 x 9 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Fotoğraf Makinası Kılıfı: Darbeye Dayanıklı" gönderilecektir.kılıf fotoğraf makinası kılıfı darbeye dayanıklı fotoğraf makinesi kılıfı


Fotoğraf Makinası Kılıfı: Darbeye Dayanıklı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!