Kapat

FujiFilm FinePix JX250 Dijital Fotoğraf Makinesi (14 MP )


Fiyat :
239,90 TL


Dijital Kamera ile HD Video Kayıt 5XOptik Zoom 2.7' LCD Ekran Li-Ion Pil HD Size ve Sevdiklerinize Özel

Bitenekadarcıların anılarını hep canlı ve unutulmaz yapabilsinler diye FujiFilm FinePix JX250 Dijital Fotoğraf Makinesi!!!

FujiFilm kalitesiyle sizlerle...

Fujifilm FinePix JX250 dijital kamera ile HD video kayıt

Fujifilm JX250 dijital fotoğraf makinesinin parlak metal malzemeden üretilmiş gövdesi hem cihazı darbe ve düşmelere karşı daha dayanıklı getiriyor ve hem de zarif bir görüntü kazandırıyor. Fujifilm FinePix JX250'in yeni tasarım genel mod kadranı da fonksiyonel ve kullanışlı bir yapıda.
 
Fujifilm FinePix HD video kayıt modu Yeni Fujifilm JX250 dijital fotoğraf makinesi 720p HD kalitesinde yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video kayıt fonksiyonu ile kullanıcılara görüntüleri HDTV televizyonlarda izleme keyfi sunuyor. Çoğu kullanıcı HD  kalitesindeki videoları kişisel bilgisayarlarında izlemekten keyif alırken opsiyonel HD Player uzaktan kumanda ile HD video izleme keyfi sunuyor.

Fujifilm FinePix JX250 kamera ve yeni takip özelikli AF otomatik netleme.

Fujifilm'in daha önceki D-SLR tarzı FinePix S1500 modelinden hatırladığımız takip özellikli AF otomatik netleme fonksiyonuna Fujifilm FinePix JX250 kamerada da yer verilerek hareket eden nesnelerin fotoğrafını çekerken ve nesnelerin fotoğraf karesinde tutulmasını zor olduğu koşullarda kullanıcının imdadına yetişmesi sağlanmış.
 
Fujifilm FinePix JX250 Gülümseme ve Kapalı Göz modu Fotoğraf çekimlerinde sıklıkla rastlanan sorunların başında gözlerin kapalı ve yüzlerin de gülümsemeden çıkmasıdır. Fujifilm JX250 fotoğraf makinesinin Gülümseme ve Kapalı Göz modları Yüz Algılama Teknolojisi ile işbirliği halinde çalışarak insan yüzlerindeki tebessüm ve gülümsemeleri tespit ediyor ve bu anları kaçırmadan fotoğraflayabiliyor. Kapalı Göz çekim modu ise eğer kaydedilen görüntüde gözler kapalı çıkmışsa ikinci bir çekim gerçekleştirmeye olanak tanıyor.
 
Fujifilm FinePix JX250 Dijital Kamera Özellikleri
Auto (SR AUTO) Otomatik Sahne Tanıma: Kameranın otomatik sahne tanıma özelliği çekim yapılan koşullara ve ortama en uygun hazır çekim modunu tespit ederek gerekli ayarları otomatik olarak buna göre ayarlıyor.
 
Dijital Görüntü Sabitleyici: Kameranın dijital görüntü sabitleme sistemi kamera sarsıntısı ve hareketli nesnelerden kaynaklanan bulanıklık etkilerini minimum seviyeye indiriyor.
 
Yüz Algılama ve Otomatik Kırmızı Göz Giderici: Mükemmel pozlama ve netlik değerlerinde sahip fotoğraflar elde etmek amacıyla J serisi tüm dijital fotoğraf makinelerinde Yüz Algılama Teknolojisine yer verilmiş.
Yüz Algılama fonksiyonu insan yüzlerini 10 kişiye kadar aynı anda tanıyabiliyor ve çekim sonrası ortaya çıkabilecek kırmızı göz etkilerini de otomatik olarak temizleyerek düzeltiyor.

Ürün Özellikleri :
Marka : Fujifilm
Durumu : Yeni, Açılmamış Kutulu
Garanti : Var
Çözünürlük (MP) :14 MP
Optik Zoom : 5x
LCD Ekran Boyutu : 2.7"
Flaş : Var
Sesli Video Kaydı : Var
Usb Bağlantı Kablosu
Güç (şarj özellik) : Li-ion Şarj Edilebilir Pil Sarj Adaptörü
Türkçe Menü : Var
Hafıza Kartı : SD / SDHC
3 Ayaklı Masaüstü Tripod

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz FujiFilm FinePix JX250 Dijital Fotoğraf Makinesinden 1 Adet gönderilecektir.FujiFilm FinePix JX250 Dijital Fotoğraf Makinesi (14 MP ) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!