Kapat

Full Fonksiyonel Lazerli Kablosuz Bilgisayar Sunum Kumandası


Fiyat :
61.90 TL


Mükemmel ve Etkin Sunumlar İçin!

Bitenekadarcılar PowerPoınt sunumlarını en etkin, verimli ve İşlevsel bir biçimde yapabilsinler diye!

Uzaktan ve kablosuz olarak tüm sunumu kumanda edebileceğiniz bu cihaz, ayrıca Kırmızı Lazer özelliği sayesinde sunumuzda dikkat çekmek istediğiniz noktaları rahatça işaret edebilmenizi sağlıyor!

Microsonic PRT105 Bilgisayar sunum Kumandası ile bilgisayarınızdaki Powerpoint sunumlarını kablosuz şekilde uzaktan kumanda edip, bilgisayarınızdaki bütün işlemleri kablosuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Dahili lazer ışığı sayesinde sunumu anlatırken tek tuşa basarak istediğiniz noktaya odaklayabilir, Dikkatleri istediğiniz önemli noktaya toplayabilirsiniz.

Multi fonksiyonlu Kısayol tuşlarını kullanarak sunumlarınızı çok rahat profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz.

Kısayol tuşları ile internette gezebilir, E-maillerine bakabilir,masaüstündeki dosyalarına bakabilir,pencereleri açıp –kapatabilir,favorilere girebilir- zoom yapabilirsiniz.

Sunumlarınızı anlatırken yerinizden hareket etmeye gerek kalmadan, başarılı bir şekilde dinleyenlerin dikkatlerini dağıtmadan anlatmış olacaksınız.

Küçük boyutu sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Driver yüklemeye gereksinim duymadan USB alıcısı ile bilgisayarınızla kolayca bağlantı kurarsınız.(tak-çalıştır)

 

Teknik özellikler:
Tak ve çalıştır (driver’a ihtiyaç duymaz) 
Batarya: AAA x 2
Kontrol mesafesi: 15m
Lazer mesafesi: 200m
Çalışma voltajı: 3V
Lazer Dalga boyu: 650nm
Maximum çıkış: <1mW
Boyutlar: 125 x 51 x 47mm                                             
Windows 98SE/ ME/ 2000/ XP/Vista/ Linux destekler
Word, Excel, PowerPoint, ACDSee, Internet Explorer, Acrobat Reader v.s. programları      
  destekler.

 

Kutu içeriği:
Microsonic PRT105 Sunum Kumandası
USB bağlantı adaptörü
2 adet Alkalin pil
Kullanma kılavuzuFull Fonksiyonel Lazerli Kablosuz Bilgisayar Sunum Kumandası Yorumları Tüm Yorumlar (4)
15 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay harika arkadaşlar ürünü aldım çok harika. piyasada olan ürünlerin en kullanışlısı. topu sayesinde fare görevi de görüyor. slaytlar arasında geçis yapmak çok kolay . ayrıca bu fiyat bu ürün için harika seviyede. bilgisayara hemen tanıyor. ayrıca kurulum gerektirmiyor. sunum yapan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
20 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Ürün üzerindeki top güzel ürüne benziyor fakat bir sorum olacaktı. bu ürünün üstünde görülen top mouse imlecini mi hareket ettiriyor? eğer öyleyse çok faydalı olur
42 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay WİNDOWS 7 ve OFFICE SURUMLERI Bu ürün windows 7 destekliyor mu? birde ürün office 2007 ve 2010 ile uyumlu çalışıyor mu?
42 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay WİNDOWS 7 ve OFFICE SURUMLERI Bu ürün windows 7 destekliyor mu? birde ürün office 2007 ve 2010 ile uyumlu çalışıyor mu?