Kapat

Garnier Ambre Solaire Resisto Kids Spf 50 50 ML


Piyasa Fiyatı :
18,90 TL

% 26 İNDİRİM

Fiyat :
13,90 TL


Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur Garnier Ambre Solaire Resisto Kids Spf 50 50 ML

 

Garnier Ambre Solaire UVA ışınlarına karşı Octocrylene, UVA ve UVB ışınlarınına karşı patentli filtre sistemleri Mexoryl XL + SX 'e sahiptir.

Bu filtre sistemleri fotostabilite özellikleriyle güneş yoğunlu ne kadar yüksek olursa olsun etkinliği korurlar.

Kaktüs nütriflavonları sayesinde cildi uzun süreli nemlendirir, saf E vitamini ile güneşin yol açtığı cilt yaşlanmasına karşı korur.

Kullanımı :

Cildi parlaktır ve yumuşacık yapar. Yüz bölgesinde ürünün göz çevresine temasından kaçınınız. SPF 50 özelliği ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korur.

Ürün Avantajları :

Günlük kullanıma uygundur. Gelişmiş UVA ve UVB filtreleri ile güneşin zararlı etkilerine karşı çocukların hassas cildini korur. Hızlı ve kolay uygulama, Cildinizi UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı etkin bir şekilde korur.E Vitamininin anti-oksidan özelliği ile cildi erken yaşlanmalara karşı korur.Kaktüs nütriflavonları ile cildi uzun süreli nemlendirir.Yağsız, yapışmayan dokusu cildinize anında nüfuz eder. Suya ve kuma karşı dayanıklıdır.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet " Garnier Ambre Solaire Resisto Kids Spf 50 50 ML " gönderilecektir. garnier ambre garniel garnier ambre solaire resisto kids garnier ambre solaire resisto kids spf 50 50 ml


Garnier Ambre Solaire Resisto Kids Spf 50 50 ML Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!