Kapat

Geçici Dövme Seti: Shimmer Metalik Dövme Seti


Piyasa Fiyatı :
24,90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Geçici Dövme Seti: Shimmer Metalik Dövme Seti Dövme Tarzınızla Fark Yaratın Altın ve Gümüş Tasarımıyla Bu Yaz'ın Modası Tüm Kıyafetlerinizle Uyum Sağlar

Bitenekadarcı bayanların bileklik, kolye gibi takılara ve aynı zamanda dövmeye karşı olan tutkularına son derece pratik ve gösterişli çözüm sunan Geçici Dövme Seti: Shimmer Metalik Dövme Seti.

Akımını ünlü şarkıcı Beyonce'nin başlattığı ve tüm dünyada kısa sürede popüler olan Shimmer Metallic Jewelry Tattoos sizlerle.

Geçici Metalik Dövme Seti ile boyun, bileklik, omuz, sırt, göbek, kol, bacak, ayak gibi vücudunuzun göz alıcı birçok bölgesine kolaylıkla dövme yapabileceksiniz.

Shimmer Geçici Dövmeler boynunuzda bir kolye, bileğinizde bir bileklik görüntüsü yaratır.

Geçici Dövme Seti metalik ve altın görüntüsüyle tüm vücudunuza inanılmaz bir güzellik katar.

Gündüz denize girerken mayo ve bikinilerinizle, geceleri ise giydiğiniz yazlık kıyafetlerinizle müthiş bir uyum sağlar.

Takı ve Aksesuar kutunuzda ayrı ayrı kolye, bileklik arama karmaşasından sizi kurtarır.

Birbirinden göz alıcı ve dikkat çekici desenleri ile farklılık yaratan Metalik Dövme Shimmer bu yaz vazgeçemediğiniz ürünleriniz arasında olmaya şimdiden aday.

NOT: Paket içinde bulunan desenler karışıktır ve stok durumuna göre değişiklik gösterebilir (Ürün fotoğraflarında örnek desen modelleri sergilenmiştir).

Geçici Dövme Kutu İçeriği:

  • Birbirinden Farklı Desenlerden Oluşan Dövme Etiketleri (etiket sayısı 4 adet olmakla beraber içerisinde dövme çeşitleri 30-35 adet arasındadır).

Shimmer Dövme Ölçüleri:

  • Dövme Etiket Boyutları: 21 cm x 14 cm
  • Kutu Boyutu: 24,5 cm x 16 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Geçici Dövme Seti: Shimmer Metalik Dövme Seti" gönderilecektir.geçici dövme hot jewels tattoo yapışkan dövme kolye dövme bileklik dövme metalik dövme


Geçici Dövme Seti: Shimmer Metalik Dövme Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!