Kapat

General Mobile Micro Universal Lightning Masa Üstü Şarj Aleti Doc
General Mobile Micro Universal Lightning Masa Üstü Şarj Aleti Doc

General Mobile Micro Universal Lightning Masa Üstü Şarj Aleti Dock Gri

 

General Mobile Micro Universal Lightning Masa Üstü Şarj Aleti Dock Gri

 

 

 

- 5V 2A değerinde güç üretir. Tüm modeller için orijinal güç gereksinimi tam anlamıyla karşılar. - Orijinal güç değerinden olan bu şarj aleti cihazınızın batarya ömrünü korur. Orijinal olmayan diğer şarj adaptörleri gibi teknik sorunlara yol açmaz ve güvenle kullanabilirsiniz. - Yüksek kalitesi ile tüm cep telefonu modellerine uygun ürün bulunmaktadır. - Pratik, hafif ve küçük tasarımı ile ev ve ofisinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. - Tüm USB şarj adaptörleri ile uyumludur. Güvenilirdir, cihazınıza zarar vermez. - İnce işçilik, şık tasarımları ve renkleri ile ev ve ofisinize şıklık katacaktır. - Ürünlerimiz,  CE ve ISO 9001:2008 kalite belgelidir.
Batarya Dostu! Batarya dolum seviyesinin tam olması durumunda enerjiyi keser. Böylece batarya aktif olarak elektrik akımına maruz kalmayarak daha uzun süre ömre sahip olur.


Stok Durumu:  

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir. İncelemiş olduğunuz General Mobile Micro Universal Lightning Masa Üstü Şarj Aleti Dock Gri stok durumu yukarıda fiyat bilgisi altında yer almaktadır. Stokta olan tüm ürünlerimiz Hafta içi saat 15:00 e kadar, Cumartesi günü saat 12:00 ye kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargoya verilmektedir.

  

Ürün Gönderimi:  

General Mobile Micro Universal Lightning Masa Üstü Şarj Aleti Dock Gri Orjinal ambalajında tarafımızdan faturası kesilerek ve kargoya dayanıklı olarak sigortalı şekilde gönderilmektedir.

 

Garanti Durumu:

General Mobile Micro Batarya Şarj Aletleri 2 yıl garantilidir. Tarafımızdan ürünle birlikte size ulaşacak olan fatura ürünün garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.

 

Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:

General Mobile Micro Batarya Şarj Aletleri

General Mobile Micro

Batarya Şarj Aletleri

General Mobile Batarya Şarj Aletleri

Micro

General Mobile Batarya Şarj Aletleri fiyatları

En ucuz Batarya Şarj Aletleri

Batarya Şarj Aletleri çeşitleri

 

 

 

 


www.entegrabilisim.com
General Mobile Micro Universal Lightning Masa Üstü Şarj Aleti Doc Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!