Kapat

Gercekci Caydirici Dome Guvenlik Kamerasi
Gercekci Caydirici Dome Guvenlik Kamerasi

Dome Kamera.

Kayit yapiyormus gibi izlenim birakir.

Elektrik tesisatina ihtiyaci yoktur 2 Adet +AA pille calisir.

Gercekci gorunumu sebebiyle caydiricilik ozelligi oldukca yuksektir.

Apartman girislerinde, isyerlerinde, garaj kapisinda, mustakil evinizin girisine, yazlik evlerinizde veya koridorlarda istediginiz her yerde kullanabilirsiniz.

Genelde guvenlik kamera sistemleri yapilan sucun kaydedilmesi yerine ilk etapta sucluyu caydirici bir etki yapmasi amaci kullanilmaktadir.

Sizin icin de is isten gectikten sonra kaydedilmis yada kaydedilmemis pek onemli degil ise bu urun isinizin buyuk bir kismini cozecektir.

Yada gercek kamera kullaniyor iseniz suclunun gercek kameranin nerde oldugunu fark etmeyecek sekilde yerlestirin.

Diger kameralari gorunur yerlere koyup suclu taklit kameralardan gizlenmeye calisirken gercek kameranin nerde oldugunu fark edemeyecek ve siz bu olanlari sucluya fark ettirmeden kaydedebileceksiniz.

Dome Kamera Ozellikleri:

Aktivasyon isigi

Gercek gorunumlu

Kablolamaya gerek yoktur.

Civi ve dubel ile monte edilir. cift tarafli bantda kullanilabilir Paket icerisinde civi dubel v.s montajla ilgili aparatlar yoktur!

Dome kameralar kirmizi isigini surekli yanip soner surekli kayit halindeymis izlenimi saglar.

Paket icerisinde civi dubel v.s montajla ilgili aparatlar yoktur.

Dome Kamera Paket Icerigi:

1 Adet Fake Kamera

2 Adet AA Kalem Pil Piller pakete dahil degildir

Dome Kamera Olculeri:

Cap: 12 cm

Yukseklik: 8 cm

1 Adet siparis vermeniz durumunda 1 Adet "Fake Dome Kamera" gonderilecektir.


Stok Durumu:

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir.

ÖNEMLİ !!!

Ürünü kontrol etmeden, paketi teslim aldığınıza dair imza atmayın
Kargo geldiğinde kargoyu açıp kontrol etmeden, doğrudan kargo görevlisinin uzattığı, teslim aldığınızı gösteren kağıdı imzalamak yapılan en büyük yanlışlardan biri. Bu belgeyi imzalamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Bu kağıdı imzaladıktan sonra ürünü resmi olarak teslim almış oluyorsunuz ve kargo şirketinin rolü bu noktada bitiyor. Bu sebeple imza atmadan önce ürününüzün paketini açarak, herhangi bir hasar olup olmadığına, ürünün eksiksiz bir şekilde teslim edildiğinden emin olun. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekildeyse o zaman kargo görevlisinin uzattığı belgeyi imzalayabilirsiniz. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın.

Ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol edin

Satın aldığınız ürünün paketini kargo görevlisinin önünde açın. Eğer paketi içeri götürerek açarsanız, herhangi bir eksik olması halinde bunu ispat edemezsiniz. Bu sebeple ürününüzü kargo görevlisinin yanında kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın.

Ürün hasarlıysa veya eksikse “Hasar Tespit Tutanağı” isteyin

Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin ve kargo şirketi de bu tutanakla beraber gönderici firmaya kargoyu teslim etsin. Yalnız yine burada dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunuyor: Hasar Tespit Tutanağı’nı hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmekte.

Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:

TBG 20162627 Yapı Market

TBG 20162627

Yapı Market

TBG Yapı Market

20162627

TBG Yapı Market fiyatları

En ucuz Yapı Market

Yapı Market çeşitleri

Gercekci Caydirici Dome Guvenlik Kamerasi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!