Kapat

Gilette Fusion Proglide 1UP Silvertouch Traş Makinesi


Piyasa Fiyatı :
54,46 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
29,90 TL


Yeni Gillette Fusion ProGlide Power tıraş makinesi Gillette'in en konforlu tıraşını sağlamak için yeniden dizayn edildi.

Gilette Fusion Proglide 1UP Silvertouch Traş Makinesi

-Devrim yaratan bıçak teknolojisi-

Yeni Gillette Fusion ProGlide Power tıraş makinesi Gillette'in en konforlu tıraşını sağlamak için yeniden dizayn edildi..

Daha ince, daha düzgün bıçaklarla*, Gillette’in en gelişmiş kaplamasına sahiptir.. Fusion’a göre yüzünüzde daha az takılma ve çekilme hissiyle, zahmetsizce kayar. Her gün tıraş olsanız bile olağanüstü bir konfor sağlar.

Tüm bu iyileştirme ve yenilikleri YENİ Gillette Fusion ProGlide ve Gillette Fusion ProGlide Power Makinenin üzerinde çıplak gözle göremeyebilirsiniz, fakat ilk deneyimizden itibaren yüzünüzde artık tıraş bıçaklarını değil, kayganlığı hissedeceksiniz.

Sadece Gillette Fusion ProGlide ’da bulunan Mikro taraklar, tıraş sırasında kılları bıçaklara doğru yönlendimeye yardımcı olur.

Gilette Fusion Proglide 1UP Silvertouch Traş Makinesi Yeniden Tasarladık !
Düzeltici bıçağı yeniden dizayn edilerek geliştirilmiştir, bu sayede yüzünüzün en zorlu yerlerini bile tıraş etmenize yardımcı olur.

Bu Gillette Fusion ProGlide ve Gillette Fusion ProGlide Power Makine’de bulacağınız özelliklerden sadece biri.

Gilette Fusion Proglide 1UP Silvertouch Traş Makinesi
Gillette Fusion ProGlide tıraş jeli Gillette Fusion ProGlide Makine ile kullanılmak üzere tasarlandı. Makine kayarcasına rahat bir tıraş sağlarken ProGlide tıraş jeli cildinizi gelişmiş teknolojisiyle tıraşa hazırlamaya ve tıraş korumaya yardım eder.Gilette Fusion Proglide 1UP Silvertouch Traş Makinesi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!