Kapat

Gillette Fusion-5 Bıçaklı Tıraş Yüzeyi Teknolojisi


Fiyat :
15,90 TL


5 bıçağın konforu Gillette Fusion Gillette in en gelişmiş bıçaklarıdır. 2 adet tıraş kartuşu

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcılar sinek kaydı tıraş keyfini yaşasınlar diye. 4 adet tıraş bıçağı ve 1 adet düzleştirici bıçağı ile pürüssüz tıraş keyfi.

5 bıçağın konforu gillette fusion gillette'in en gelişmiş bıçaklarıdır.

Zor bölgeler için 1 düzeltici bıçak

Yüz hatlarınıza uyum sağlayan 15 mikrofin

En iyi görüntüye kavuşmak hazırlık.

Ürün ile birlikte 2 adet tıraş kartuşu gelmektedir. (1 Adet üzerinde - 1 Adet yedek kartuş)

Gillette Fusion un arka kısmı düzeltici tıraş bıçağı ile dontılmıştır. Geniş bölgeleri tıraş ettikten sonra favoriler, burun altı ve sakal çevresini bu bıçakla düzeltebilirsiniz. Düzeltici tıraş bıçağı size sakalnızı rahatça şekillendimenin ve düzeltmenin keyfini yaşatacaktır.

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 6 Ekim 2009 Salı günü verilecektir.
 

 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Gillette Fusion-5 Bıçaklı Tıraş Yüzeyi Teknolojisi Yorumları Tüm Yorumlar (19)
Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
38 sipariş | 28 yorum | Yorum Detay
46 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay Bu kadar mı kaliteli olur yahu! Kaç sene oldu hala kullanıyorum.Bıçakları çok iyi çıktı.
8 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay güzel ürün ürün çok güzel, şimdi de ekstra kartuşlarını satışa koyarsanız harika olur...
18 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay 5 mi? Daha kaç tane bıçaklı olacak bu aletler? biri bu bıçak furyasına dur desin yahu...
19 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay kartuşlar Kartuşlar burada çok pahalı. ABD'den 36'lık pakette "power" kartuş setini 49.- USD'a almıştım 2007 Kasım'ında ... :) Burada da böyle iyi fiyata bir set yaratabilirseniz süper olur !