Kapat

Gillette Mach 3 Turbo: 5 Bıçak + Tıraş Makinesi


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
27,90 TL


Gillette Mach 3 Turbo: 5 Bıçak + Tıraş Makinesi Bakımlı Erkeğin İlk Tercihi Minimum Eforla Maksimum Konfor

Kişisel bakıma önem veren bakımlı erkeklerin ciltlerine zarar vermeden, en konforlu şekilde tıraş olmalarına imkan sunan Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi + 5 Bıçak.

Sürekli jilet almadan uzun süre ekonomik kullanım sağlar, içeriğindeki fitilli yapı sayesinde suyu kolaylıkla akıtır, ve bu sayede ıslak tıraş sırasında tutuş hakimiyetini ve kavramayı arttırır.

Gillette Mach 3 Turbo, yakın ve konforlu bi tıraş sunmak için ileri tıraş teknolojilerini bir araya getiren manuel bir tıraş makinesidir.

İyi bir tıraş için sadece bıçak sayısını arttırmak yetmez, bıçakların inceliği de çok önemlidir. Gillette Mach3 Turbo Yedek Bıçağı bıçakları Gillette'in şimdiye kadarki en ince, en düzgün bıçaklarıdır.

Gillette Mach3 Turbo Yedek Bıçağı bıçakları bir kağıdın ucundan, bir kıldan, hatta bir cerrahın neşterinden bile daha düzgün kesilmiştir. Bu sayede minimum eforla, inanılmaz rahat ve zahmetsiz bir tıraş sağlar.

Gillette’in 3 bıçaklı tıraş teknolojisi ve sürtünme önleyici bıçakları yüzünüzde nazikçe kayarak inanılmaz kolaylıkta bir tıraş olmanızı sağlar.

Üzerinde 10 adet mikrofin bulunan oynar başlığı yüzünüzün kıvrımlarına uyum sağlayarak size olağanüstü rahat ve yakın bir tıraş olanağı sunar.

Kartuşun üzerindeki kayganlaştırıcı bant kullanıldıkça beyazlaşır, ve en iyi tıraş performansını verebilmesi için size kartuşunuzu değiştirmeniz gerektiğini hatırlatır.

Gillette Mach 3'ün tıraş başlıkları Almanya, tıraş makinesi ise Polonya'da üretilmiştir.

Gillette Mach 3 Turbo Paket İçeriği :

  • 1 Adet Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi
  • 5 Adet Gillette Mach3 Turbo Yedek Bıçağı (Başlığın biri makinenin üstünde takılıdır)

 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Gillette Mach 3 Turbo: 5 Bıçak + Tıraş Makinesi" gönderilecektir.


tıraş makinesi gillette mach3 turbo tıraş makinesi + 5 bıçak gillette mach3 gillette mach3 tıraş makinesi gillette gillette tıraş bıçağı tıraş bıçağı


Gillette Mach 3 Turbo: 5 Bıçak + Tıraş Makinesi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!