Kapat

Gillette Mach 3 Turbo Tıraş Bıçağı 8 li


Piyasa Fiyatı :
36,90 TL

% 11 İNDİRİM

Fiyat :
32,90 TL


Gillette Mach 3 Turbo Tıraş Bıçağı 8 Li Bakımlı Erkeğin İlk Tercihi Minimum Eforla Maksimum Konfor

Kişisel bakıma önem veren bakımlı erkeklerin ciltlerine zarar vermeden, en konforlu şekilde tıraş olmalarına imkan sunan Gillette Mach3 Turbo Tıraş Bıçağı 8 Li.

Gillette Mach 3 Turbo, yakın ve konforlu bi tıraş sunmak için ileri tıraş teknolojilerini bir araya getiren mükemmel bir tıraş bıçağıdır.

İyi bir tıraş için sadece bıçak sayısını arttırmak yetmez, bıçakların inceliği de çok önemlidir. Gillette Mach3 Turbo Yedek Bıçağı bıçakları Gillette'in şimdiye kadarki en ince, en düzgün bıçaklarıdır.

Gillette Mach3 Turbo Yedek Bıçağı bıçakları bir kağıdın ucundan, bir kıldan, hatta bir cerrahın neşterinden bile daha düzgün kesilmiştir. Bu sayede minimum eforla, inanılmaz rahat ve zahmetsiz bir tıraş sağlar.

Gillette’in 3 bıçaklı tıraş teknolojisi ve sürtünme önleyici bıçakları yüzünüzde nazikçe kayarak inanılmaz kolaylıkta bir tıraş olmanızı sağlar.

Mach3'e göre daha rahat ve konforlu bir tıraş sağlar.

Yumuşak ve koruyucu mikrofinler bıçaklar temasından önce cildinizi yumuşakça gerip Mach3 Turbo'nun tıraşını daha pürüzsüz ve kolay yapmasını sağlar.

Geliştirilmiş Indicator kayganlaştırıcı bant Mach3 Turbo'nun defalarca kullanımdan sonra bile cildinizde kolayca kaymasını sağlar.

Gillette Mach3 Turbo Tıraş Bıçağı Paket İçeriği :

8 Adet Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçağı

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Gillette Mach3 Turbo Tıraş Bıçağı 8 Li" gönderilecektir.gillette gillette mach3 turbo gillette mach3 turbo yedek bıçak 8li


Gillette Mach 3 Turbo Tıraş Bıçağı 8 li Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!