Kapat

Gizli Anların Yolcusu - Ayşe Kulin


Fiyat :
13,90 TL


Gizli Anların Yolcusu - Ayşe Kulin Bandrollü

Hiç aşk romanı yazmamıştım alışılmışın dışında bir aşkı yazmak cazip geldi.

Ayşe Kulin yeni romanında klasik çizgisinin dışına çıkarak tabu bir konuya, eşcinsel aşka yer veriyor.

Fügen Ünal Şen "Yazar örnek değil, özgür olmalı" diyen Ayşe Kulin son romanı "Gizli Anların Yolcusu"nda iki erkeğin tutkulu aşkını anlatırken toplumsal tabuların üstündeki kalın örtüyü çekip alıyor.

Okur şaşırmaya, toplum tartışmaya hazır olmalı.

Yok, başlığa bakıp "Bir eşcinsel ilişkinin anlatıldığı roman" diye sınıflandırmayın onu.

Çok yanılırsınız. Daha ilk sayfalarda cinayet mi, intihar mı olduğu bilinmeyen bir ölümü okuduğunuzda da sakın ola ki "Demek bu kez bir polisiye yazmış Ayşe Kulin" demeyin, yanılırsınız.

Hele hele, sayfalarda ilerledikçe, çocuğunu kaybeden bir annenin dramına tanık olduğunuzda, "Derin acılarla nasıl başa çıkılır" sorusuna yanıt aranan, psikolojik analizlerin yapıldığı "Bireysel gelişim kitabı" hiç zannetmeyin, yanılırsınız.

Uzun zamandır çıkmadığı yollarda kaybolanların hikâyesi...

Ayşe Kulin yeni romanında aşkın değiştirdiği ve bir daha hiç aynı olmayacak hayatları anlatıyor...

Çağdaş edebiyatımızın en sevilen yazarlarından Ayşe Kulin, Gizli Anların Yolcusu ile bir kez daha okurlarını şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor.

Bu kitap yerleşik ve düzenli hayatlarımızın nasıl da pamuk ipliğine bağlı olduğunu, bir anda yıkılıp gidebileceğini gösteriyor bize... Acı bir kaza... Bir anda ağızdan kaçan bir söz... Ansızın yayınevine gelen bir dosya... Birbirine dolanmış eşarplar... Bütün bunlar, aykırı bir aşkın başını ve sonunu belirlemeye yeter mi?

Gizli Anların Yolcusu, pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. Ayşe Kulin her zamanki ustalığıyla yaklaşmaya korkulan bir konunun üstüne giderek tabuları yıkmayı deniyor.

Bu romanda sadece aşkı değil, toplumun zorladığı hayatları, harcanmış çocuklukları, kendi içindeki sırlarla en yakınlarını yaralayan ailelerin öykülerini soluk kesen bir tempoyla okuyacaksınız.

(Tanıtım Bülteninden)

Kitaplarımız Bandrollü olup Orjinaldir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Gizli Anların Yolcusu - Ayşe Kulin gönderilecektir.gizli anların yolcusu ayşe kulin kitap


Gizli Anların Yolcusu - Ayşe Kulin Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!