Kapat

Gökkuşağı Projeksiyon Gece Lambası Lucky Rainbow
Faturalı Ürün

 

 

Gökkuşağı Projeksiyon Gece Lambası Lucky Rainbow

 
 
 
 
 

Gökkuşağı çıkması için artık yağmur sonrası beklemenize gerek yok. 

Gökkuşağı projektör Gece Lambası sayesinde her yerde her zaman gökkuşağı seninle. Odanızın tavanına yada duvarınıza yansıtabileceğiniz. Gökkuşağı projektör Gece Lambası muhteşem bir renk şöleni sayesinde romantik gecelerinizin baştacı olacak.

Gecelerinizin ışığı olacak, Gökkuşağı projektör lambası aynı zamanda çocuk odaları için uygun bir üründür. Gece karanlıktan korkan çocuklarınızın baş ucuna koyun hem ortamı neşelendirsin, hemde minik yavrunuz korkmadan huzur içinde mışıl mışıl uyusun.

Alın elinize masal kitabını yakın Gökkuşağı Projektör Lambasını başlayın okumaya. Siz okudukça çocuklarınız Gökkuşağı projektör Lambası sayesinde kendini masallar ülkesinin kral / kraliçesi hissedecek. Böylece hayal gücüne renk katmış olacaksınız.

Ürünün açık durumda bırakılmasından endişelenmeyin. Cihaz 10 dk. sonra otomatik olarak kapanacaktır. Bu sayede minik yavrunuz hem karanlıkta uykuya dalmış olmayacak, hemde ışık sabaha kadar boşa yanmayacak.

Aynı durum siz büyükler içinde geçerli kitap okurken uykuya daldığınızda Gökkuşağı Projeksiyon Gece Lambasına bakıp heyallere dalıp uyuya kaldığınızda ışık sabaha kadar açık kalmayacak böylece pillerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaksınız.

Eğer ürünü devamlı çalıştırmak istersenizde adaptör kullanabilirsiniz. ON / OFF düğmesi ile açıp kapama yapabilirsiniz. 

Ürün Rengi : Beyaz

Paket İçeriği:

  • 1 adet Gökkuşağı Projeksiyon Gece Lambası

Not: 4 adet AAA tipi pil ile çalışmaktadır. ( Piller ürüne dahil değildir. )

 

 Gökkuşağı Projeksiyon Gece Lambası Lucky Rainbow Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!