Kapat

Gondol Sütyen Yıkama Topu


Piyasa Fiyatı :
12,90 TL

% 62 İNDİRİM

Fiyat :
4,90 TL


Pahalı Çamaşırlara Hasas Yıkama! Deforme Olmadan Yıkama

Bitenekadarcı bayanlara özel, hasas ve pahalı çamaşırları deforme olmadan yıkamanın en etkin ve pratik yolu!

İç içe geçmiş 2 elipsten oluşan ürün hiç deforme olmadan yıkama yapmak için ideal!

Çamaşır makinesi ya da kurutucuda kancalar sıklıkla sütyene, diğer çamaşırlardaki fermuarlara, düğme deliklerine, kazaklara ve narin kumaşlara takılarak bu giysileri yırtar.

Sütyenlerde kullanılan metal teller, makinede yıkama ve kurutma aşamasında orijinal şekillerini kaybetmektedir. Zamanla bu teller sütyenin kumaşını yırtarak dışarı çıkarlar. Dışarı çıkmış teller ciltte tahrişe yol açabileceği gibi yıkama esnasında diğer giysilere ve çamaşır makinesine de zarar verebilir.
 
Yıkama esnasında sütyenin kendisi de diğer çamaşırların arasına karışıp düğüm olur ve çamaşır makinesi boşluklarına girer. Bu durum kuplarda, dolgu malzemelerinde, metal tellerde, kumaşta ve askılarda zarar ve deformasyon oluşmasına neden olur.
 
Yıkama işlemi tekrarlandıkça sütyenlerin elastikiyeti zamanla azalır. Dolgu malzemesi yumuşak köpükten yapıldıysa bir yere toplanır ve orada kabarıklık oluşturur. Dolgu malzemesi olarak hava, su, jel veya silikon kullanıldıysa dolgu patlayıp akabilir.
 
Bu tür deformasyonlar bir tişörtün içinden bile görülebilir ve özellikle dar giysiler giyildiğinde, bu giysinin altından sütyenin bozukluğu belli olur. Bu sorunlar sütyen kullanan bayanlar tarafından çok iyi bilinir.
 
Sütyen Yıkama Topu ile tüm bu sorunlar çözülebilmektedir

Büyük Elips :
Yükseklik: 16.5 cm
Çap : 14.5 cm

Küçük Elips :
Yükseklik :12.5 cm
Çap : 11 cm

Renk :

Beyaz veya Pembe (Renk seçimi yapılamamaktadır.)

1 Adet Sipariş vermeniz durumunda 1 set  2 Adet Bubble Bra Yıkama topu gönderilecektir.çamaşır yıkama topu gondol sütyen yıkama topu sütyen yıkama topu


Gondol Sütyen Yıkama Topu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!